Наша нова школа
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Проект перспективного розвитку загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Димитровської міської ради Донецької області «Наша нова школа»
Концепція національної системи освіти вимагає від освітніх установ переходу з режиму функціонування в режим розвитку, мета якого – створення оптимальної моделі, що відповідає потребам сучасного суспільства.
Науково-методитичні основи розробки проекту Створити умови для розвитку учня і вчителя. Школа як розвиваюча система має бути відкритою, активною, інноваційною.
Школа повинна забезпечити комплексну програму розвитку дітей в системі безперервної освіти, доступність навчання для всіх дітей, різноманітність освітніх послуг, поліпшити якість освіти на рівні державного стандарту.
Глобальна мета проекту. Створення умов для підвищення якості освіти, досягнення високого рівня підготовки учнів в ході здійснення реалізації освітньої ініціативи «Наша нова школа» та завдання освіти, представлених у Державному стандарті базової і повної загальної середньої освіти. Стимулювання розвитку учнів, формування високих інтелектуальних, громадянських і моральних якостей.
Завдання проекту. Підвищити якість освіти Розробити та реалізувати освітні програми, відповідно до вимог Державного освітнього стандарту Підвищувати кваліфікацію педагогічних кадрів для роботи в сучасних умовах. Сприяти формуванню особистості учня, готової до самореалізації в дорослому житті Сприяти удосконаленню системи виявлення, підтримки та супроводу обдарованих дітей і створювати умови для реалізації їх здібностей.
Підвищувати мотивацію навчання учнів через активізацію їх пізнавальної діяльності, розвиток загальних і спеціальних здібностей; • Формувати в учнів сприйняття цілісної картини світу; • Виховувати патріотичні почуття; • Сприяти формуванню особистості, здатної свідомо оцінювати фізичний стан, можливості свого організму і необхідності ведення здорового способу життя.
• Забезпечити необхідними умовами, що гарантують збереження здоров'я учасників освітнього процесу. • Створити цілісне освітнє середовище на основі наступності та інтегрованості навчально-виховного процесу. • Підвищити якість освіти на всіх ступенях навчання. • Формувати соціальну активність на основі удосконалення знань з національної культури.
Основні напрямки діяльності 1. Перехід на нові освітні стандарти. 2. Розвиток системи підтримки талановитих дітей. 3. Вдосконалення вчительського корпусу. 4. Зміна шкільної інфраструктури. 5. Збереження та зміцнення здоров'я учасників навчально-виховного процесу. 6. Додаткова освіта. 7. Розширення самостійності школи. 8. Бюджет
Джерела фінансування проекту Бюджет школи. Позабюджетні кошти. Виконання програми забезпечується за рахунок різних джерел фінансування: місцевий бюджет і додатково залучені кошти (добровільні внески)
Очікувані кінцеві результати підвищення конкурентоспроможності випускників оптимальний та ефективний розвиток пізнавальних здібностей особистості учнів; сформованість рівня ключових компетентностей для продовження освіти; удосконалення системи роботи з обдарованими дітьми; зміцнення матеріальної бази школи; • підвищення професійної компетентності педагогів школи; • забезпечення варіативності і доступності освітніх програм.
Схожі презентації
Категорії