X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Населення України

Завантажити презентацію

Населення України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Населення України Чисельність населення України складає 45, 9 млн. чоловік, з них міське населення – 37, 4 млн. чоловік,сільське – 14, 4 млн. чоловік. Середня тривалість життя в Україні складає 67 років:62 роки у чоловіків і 73 – у жінок Вона перебуває на рівні Росії, Білорусії, Румунії та Туреччини. На території України проживають представники багатьох національностей. Основну групу складають українці (77, 8 %) і росіяни (17, 3 %). Крім того тут постійно проживають білоруси, євреї, поляки, молдовани,болгари, угорці, румуни, чехи,гагаузи, татари, цигани, азербайджанці, узбеки, греки, вірмени та деякі інші національності.

Слайд 2

Основними місцями розселення українців є західний, центральний і північний регіони країни. Найменший відсоток українців спостерігається в південно-східних і південних районах. Українці є дуже давнім народом. Знахідки вчених свідчать, що окремі території України були заселені більш як 600 тисяч років тому. Усі народи в Україні мають рівні права і можливості розвивати свою культуру і освіту рідною мовою.

Слайд 3

У світі проживає понад 50 млн. українців. Ті з них , які проживають за межами України утворюють українську діаспору . Діаспора , в перекладі з грецької, розсіяння народу по різних країнах. Найчисельніша українська діаспора в Росії – понад 5 млн. осіб, в Казахстані – 900 тисяч, в Канаді – 1 млн. В багатьох із них українці зберегли свою мову, культуру, традиції.

Слайд 4

Уся територія України поділена на 24 області і включає в себе республіку Крим .В Україні нараховується452 міста. Найбільше їх у східних областях України, а найменше – у південних і північних областях. Міста мільйонери – Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, дуже великі міста – Львів,Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне