X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Нація"

Завантажити презентацію

"Нація"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: “Нація” Виконала: Учениця 11 – А класу Твердохліб Анжеліка

Слайд 2

Нація — полісемантичне (багатозначне) поняття, що застосовується для характеристики великих соціокультурних спільнот індустріальної епохи. Існують два основні значення терміна: Політична спільнота громадян певної держави — політична нація. Часто вживається як синонім терміну держава, коли мається на увазі її населення, наприклад для посилання на «національні» університети, банки та інші установи. Етнічна спільнота (етнос) з єдиною мовою і самосвідомістю (як особистим відчуттям «національної ідентичності» так і колективним усвідомленням своєї єдності і відмінності від інших). У цьому значенні фактично є синонімом терміну народ.

Слайд 3

Спільність походження Походження розуміється у двох напрямках — походження від поколінь, які мешкали на тій же території, і походження від поколінь, що розмовляли тією ж мовою.

Слайд 4

Спільність мови Власна мова часто вважається визначальною особливістю нації. У деяких випадках мова є винятковою для нації, і, можливо, основою національної ідентичності В інших випадках, національна мова також використовується іншими націями. Жодна нація не може бути визначена винятково мовою: це фактично створило б відкриту спільноту

Слайд 5

Спільність культури Більшість націй частково визначаються власною культурою. національна культура звичайно є унікальною для нації, хоча й включає багато елементів, спільних з іншими націями.

Слайд 6

Спільність релігії Релігія також може розглядатися як національний чинник, хоча не всі націоналістичні рухи акцентують на цьому увагу. Релігія може бути привласненою, що робить її національною, але й може не бути винятковою. Наприклад, чимало націй визначають себе, як католицькі, хоча безпосередньо релігія є універсалією..

Слайд 7

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне