X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моя майбутня професія автомеханік

Завантажити презентацію

Моя майбутня професія автомеханік

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету “ Моя майбутня професія автомеханік ” група А 11 2/9 автори: Лук’янов Є.М. Ваховський Д.Д. Ланецький М.В. Таран І.Ю. Сандул В.В. Керівник: Маєвський Р.М.  

Слайд 2

Короткий опис професії: Професія автомеханіка в нинішньому світі технологічного прогресу має широкий профіль, тому вельми популярна і дуже потрібна. Робітники-автомеханіки здійснюють технічне обслуговування та ремонт автомобілів, стежать за технічним станом автотранспорту за допомогою спеціальних приладів для діагностики, а також можуть керувати автотранспортними засобами. Mechanic is very important and popular profession today. They carry out maintenance and repair of motor vehicles. There are many tools and stands perform these operations in the world.

Слайд 3

Історія виникнення професії Перші автомеханіки з'явилися ще в середині XVIII століття в країнах, де раніше всіх з'явився транспорт, здатний пересуватися самостійно. З тих пір саморушійні механізми постійно змінювалися і вдосконалювалися. Але будь-якому механізму потрібен своєчасний догляд та ремонт, тому потрібні спеціально навчені та які добре розбиралися в конструкції автомобіля люди. Так і виникла професія автомеханік. The first mechanic appeared in the middle of the XVIII century in countries that previously appeared all transport capable of moving independently. Mechanisms requires timely maintenance and repair as needed specially trained and are well versed in the car people.

Слайд 4

Соціальна важливість професії в суспільстві: В сучасному світі професія автомеханіка дуже потрібна, оскільки вулиці міст переповнені автотранспортом. Завдяки роботі автомеханіка термін служби автомобіля значно збільшується, що, в свою чергу, знижує ризик виникнення дорожньо-транспортних пригод та забезпечує безпеку водія на дорозі. Thanks work mechanic lifetime of the vehicle significantly increases. This in turn reduces the risk of accidents and ensures the safety of the driver on the road.

Слайд 5

Массовість і унікальність професії: Незважаючи на те, що сьогодні професія автомеханіка дуже поширена, вона до цих пір є потрібною та популярною як у великих мегаполісах, так і в регіонах країни. Робота автомеханіка не з легких - крім знань і досвіду, тут необхідна ще і фізична сила, але оплата досить висока. Заробіток автомеханіка починається від $ 200 і збільшується з набуттям досвіду. Найдосвідченіші майстри працюють на індивідуальних замовленнях і Заробляють від $ 1000. Earnings auto mechanics starts at 200 $ and increases with gaining experience.

Слайд 6

Історія виникнення професії в коледжі: Спеціальність автомеханік в коледжі мала свій початок в 1996 році. З кожним роком вдосконалюється система навчання студентів, для цього збільшується кількість стендів, обладнання, набувають сучасного рівня приміщення для лабораторних та практичних робіт, збільшується кількість механізмів автомобілів переважно імпортного виробництва. Mechanic had its beginning in 1996 in our college. Education system in our college improved every year, It increases the number of stands,tools

Слайд 7

На сьогоднішній день в коледжі є: Аудиторія з будови та технічного обслуговування автомобілів та двигунів

Слайд 8

Двигун Оpel Omega ECO TEC

Слайд 9

Гідромеханічна коробка автомобіля Chevrolet

Слайд 10

Лабораторія електрообладнання автомобілів

Слайд 11

Стенд з електрообладнання автомобіля Opel Omega

Слайд 12

Аудиторія правил і безпеки дорожнього руху

Слайд 13

Лабораторія з експлуатації автомобіля

Слайд 14

Автомобіль УАЗ 3909

Слайд 15

Лабораторія з ремонту автомобілів та двигунів

Слайд 16

Стенд роботи зчеплення та стенд перевірки роботи форсунок

Слайд 17

Стенд для промивки форсунок Спринт-6К

Слайд 18

Стенд для перевірки свічок запалювання "Молния"

Слайд 19

Тестер для перевірки стану гальмівної рідини

Слайд 20

Рефрактометр PRHA-200 для перевірки стану антифризу і електроліту

Слайд 21

Стетоскоп механічний JTC 1921

Слайд 22

Тестер для діагностування АКБ і генератора JTC J027

Слайд 23

Стенд для зняття характеристик роботи двигуна

Слайд 24

Наш коледж має багато баз практик , по закінченню яких більшість студентів залишаються там працювати ПП Гаршанов В.В.

Слайд 25

ТОВ «Рубан-Транс»

Слайд 26

ТОВ «Автошанс»

Слайд 27

ПАТ «Таксомоторний парк»

Слайд 28

ТОВ «ВТ-Сервіс»

Слайд 29

ТОВ «АТП-2004»

Слайд 30

В День Автомобіліста в коледжі проходять заходи присвячені тижню комісії автомобілістів. Проводять конкурс “ Кращий Водій ” в якому переможці отримують винагороди.

Слайд 31

Наш коледж приймає активну участь у житті міста З нагоди святкування в 2010 році 65-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні спільно з громадською організацією «Автоветеран» та студентами коледжу було реставровано ракетно-пускову установку “Катюша”. "Avtoveteran" and students of our college have restored rocket launcher "Katyusha" in 2010.

Слайд 32

Реставрація БМ - 113 “Катюша”

Слайд 33

Наша група дужа вдячна керівнику проекту Маєвському Роману Миколайовичу за здійснення організації та підтримки нашого творчого проекту. Our group is grateful to the project manager for the implementation and support of our creative project.

Слайд 34

Вдячні за увагу Grateful for your attention

Слайд 35

Список використаної літератури http://zppl.org.ua/encyclopedia/avtomehanik http://kmk-kntu.kr.ua http://kirovograd.rks.kr.ua/daily/kirovograd/2010/3/4/katyusha-restoration/ http://elisavetgrad.ho.ua/View_post.php?id=6

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне