X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Милосердя"

Завантажити презентацію

"Милосердя"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Милосердя – краща ознака людини

Слайд 2

Милосердя — це милість серця, жалісливість, м'якість, співчуття, ніжність, любов до людей. Заплакати від власної образи і болю простіше, ніж від чужої. І ці сльози співчуття до іншої людини — святі сльо зи. Вони означають наявність у людини душі й серця. Адже люди на стала людиною тоді, коли в ній прокинулась жалісливість, співчуття не лише до свого одноплемінника, а й до «чужака», нехай то буде чужоземець, більше того — полонений.

Слайд 3

Милосердя — це не слабкість, а сила, то му що милосердя притаманне людям, які здатні прийти на допомо гу. Бо здатність співчувати, співпереживати — це ознака духовної зрілості особистості.

Слайд 4

Вияв духовного милосердя - це добра порада. Милосердя ґрунтується на таких якостях, як чуйність, уважність, доброзичливість і несумісне з пихою, байдужістю, брутальністю. Цей термін, що вживається для опису м'якості, поблажливості або співчуття, виявленого однією особою в стосунку до іншої. Це — одна з підставових чеснот лицарства і християнської етики, милосердя також відноситься до концепцій справедливості та моральності в поведінці між людьми.

Слайд 5

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне