X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Механіка та механізація виробництва"

Завантажити презентацію

"Механіка та механізація виробництва"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Механіка та механізація виробництва

Слайд 2

Механіка – наука про механічний рух матеріальних тіл і взаємодії, які відбуваються при цьому між тілами, наука про машини , мистецтво побудови машин. Це найдавніша наука, яка розширює наші знання про Всесвіт, про тіла, що нас оточують.

Слайд 3

Механізація виробництва – один із головних напрямів сучасного науково-технічного прогресу. У перекладі з грецької machine ---- споруда, машина. Це заміна ручної роботи машинами і механізмами. Механізація

Слайд 4

Застосування Закони механіки використовуються в різних сферах нашого життя. Архітектори й інженери , які будують будинки, створюють літаки та космічні кораблі, постійно використовують закони механіки.

Слайд 5

Багато з методів діагностики та терапії, що використовуються в медицині, було розроблено у фізичних лабораторіях.

Слайд 6

Наприклад, блискучим досягненням механіки Ньютона було пізнання законів руху планет Сонячної системи, визначення часу сонячних затемнень у майбутньому та минулому

Слайд 7

Радіо й телебачення – це результат відкриттів, зроблених фізиками.

Слайд 8

Механіка становить наукову базу одного з напрямків науково-технічного прогресу комплексної механізації та автоматизації виробничих процесів у промисловості та сільському господарстві.

Слайд 9

Механізація у сільському господарстві Наприклад : оранка земельних угідь, сівба зернових культур, сівба цукрових буряків, збирання зернових культур, посадка овочей, збирання бавовни, подача води на фермах, роздача кормів на фермах.

Слайд 10

Будь-яку деталь механічного пристрою необхідно розрахувати, розібрати всі сили, що діють на неї, коли вона взаємодіє з іншими деталями. Властивості матеріалів, з яких повинні бути виготовлені деталі, також необхідно визначити обчисленням.

Слайд 11

Висновок Отже, механіка та механізація виробництва відіграють й полегшують життя населення, приносячи додаткові кошти.

Слайд 12

Кінець

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне