X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ІНСТИТУТ СОЦІОГУМАНІТАРНИХ ПРОБЛЕМ ЛЮДИНИЗАХІДНОГО НАУКОВОГО ЦЕНТРУ НАН УКРАЇНИ І МОН УКРАЇНИ

Завантажити презентацію

ІНСТИТУТ СОЦІОГУМАНІТАРНИХ ПРОБЛЕМ ЛЮДИНИЗАХІДНОГО НАУКОВОГО ЦЕНТРУ НАН УКРАЇНИ І МОН УКРАЇНИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ІНСТИТУТ СОЦІОГУМАНІТАРНИХ ПРОБЛЕМ ЛЮДИНИ ЗАХІДНОГО НАУКОВОГО ЦЕНТРУ НАН УКРАЇНИ І МОН УКРАЇНИ Доповідь директора Інституту соціогуманітарних проблем людини професора Мельника В.П.

Слайд 2

ІНСТИТУТ СОЦІОГУМАНІТАРНИХ ПРОБЛЕМ ЛЮДИНИ ЗАХІДНОГО НАУКОВОГО ЦЕНТРУ НАН УКРАЇНИ І МОН УКРАЇНИ

Слайд 3

ІНСТИТУТ СОЦІОГУМАНІТАРНИХ ПРОБЛЕМ ЛЮДИНИ ЗАХІДНОГО НАУКОВОГО ЦЕНТРУ НАН УКРАЇНИ І МОН УКРАЇНИ Інститут створений відповідно до Ухвали бюро Західного наукового центру від 1 липня 2003 року з метою підвищення ролі науки в розробці і реалізації у західному регіоні України ефективної соціогуманітарної політики, орієнтованої на формування умов сталого розвитку регіону у поєднанні з гармонійним розвитком особистості. Вищим керівним органом Інституту є Рада Західного наукового центру НАН України та МОН України, яка визначає головні пріоритети та основні напрямки його діяльності. Голова Західного наукового центру НАН України і МОН України академік НАН України Назарчук З. Т. представляє Інститут соціогуманітарних проблем людини у Президії НАН України, Міністерстві освіти і науки України, державних і місцевих органах влади, інших установах та організаціях.

Слайд 4

ІНСТИТУТ СОЦІОГУМАНІТАРНИХ ПРОБЛЕМ ЛЮДИНИ ЗАХІДНОГО НАУКОВОГО ЦЕНТРУ НАН УКРАЇНИ І МОН УКРАЇНИ Наукові напрямки досліджень В рамках міждисциплінарної комплексної наукової проблеми "Мотиваційно-ціннісні чинники соціальної та політичної активності особистості" співробітники Інституту здійснюють дослідження за наступними напрямками: 1). Феномен особистості в сучасному глобалізованому світі: соціально-філософський аналіз. 2). Політична активність і громадянська самоорганізація населення Львівщини: мотиваційні чинники та ціннісні орієнтації. 3). Мотиваційно-ціннісні чинники соціальної активності особистості: психологічний аналіз. 4). Актуальні проблеми сучасної української духовності: морально-етичні та релігійні аспекти. 5). Духовний світ української молоді та її ціннісні орієнтації.

Слайд 5

ІНСТИТУТ СОЦІОГУМАНІТАРНИХ ПРОБЛЕМ ЛЮДИНИ ЗАХІДНОГО НАУКОВОГО ЦЕНТРУ НАН УКРАЇНИ І МОН УКРАЇНИ Важливим моментом в діяльності Інституту є популяризація результатів досліджень та координація зусиль вчених різних галузей, інституцій та країн, що працюють над проблемами людини. З цією метою започатковано видання міжвідомчого науково-теоретичного журналу "Соціогуманітарні проблеми людини", який пройшов реєстрацію у Державному комітеті телебачення і радіомовлення України (серія КВ № 11107 від 28.02.2006р.) і незабаром набуде статусу фахового. Це унікальне видання, тому що так глобально, всесторонньо і масштабно жоден з існуючих часописів не розкриває проблеми гармонійного розвитку особистості.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне