X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ініціативи ООН у сфері охорони водних ресурсів

Завантажити презентацію

Ініціативи ООН у сфері охорони водних ресурсів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ініціативи ООН у сфері охорони водних ресурсів

Слайд 2

Охорона водних ресурсів Чому це важливо для ООН 70% водних ресурсів планети – льодовики, 29% - підземні води, 1% - річки та озера. Запаси прісної води складають 3% від всіх водних ресурсів. 1/6 населення планети не має доступу до питної води, а 1/3 – до води для побутових потреб. 5 млн. людей щорічно помирає від хвороб, пов'язаних з водою (її наявністю чи якістю), з яких 1,8 млн. – це діти, щодня - 4 900 дітей. Щосекунди в світі помирає одна людина через захворювання, спричинені низькою якістю питної води.

Слайд 3

Стан водних ресурсів в Україні У порівнянні з іншими країнами, Україна має сприятливі умови і достатньо великі запаси прісної води. Втім, 19 відсотків з неї в нашій країні не придатні для споживання людиною. В Україні доступ до централізованої системи водопостачання мають жителі 94% міст, 50% селищ та лише 20% сіл. Згідно аналізу, проведеного Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я, низька якість питної води спричинює погіршення здоров’я 25% населення України (кожен 4 житель України).    

Слайд 4

Охорона водних ресурсів Чому це важливо для ООН В 1993 році оголошення 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Держави були покликані присвятити День водних ресурсів здійсненню рекомендацій ООН і проведення конкретних дій на національному рівні. У 2000 році за ініціативою ООН лідери 192 країн, в тому числі і Україна, визначили Цілі розвитку тисячоліття (ЦРТ). Ціль 7. Забезпечення сталого розвитку довкілля, зокрема збільшити до 2015 року частку населення, що має доступ до централізованого водопостачання (до 90% міського населення та до 30% сільського населення) та стабілізувати до 2015 року забруднення водних об’єктів. В грудні 2003 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй оголосила 2005-2015 роки Міжнародним десятиріччям дій “Вода для життя”.

Слайд 5

Слайд 6

Проект “Кожна краплина має значення” Регіональний партнерський проект між Програмою розвитку ООН і компанією “Кока-Кола” (група Євразія та Африка), спрямований на: покращення доступу до питної води ефективне управління водними ресурсами виховання відповідального ставлення до водних ресурсів Успішний приклад громадсько-приватного партнерства

Слайд 7

Проект було розпочато у 2007 році з пілотних проектів у Туречинні, Хорватії, Румунії, Вірменії, Казахстані, Молдові, Росії та Україні. З 2011 року проект розширює свою діяльність на країни Азії та Африки: Узбекистан, Ірак, Сирія, Саудівська Аравія, ОАЄ, Палестина, Бангладеш, Республіка Ємен, Пакистан, Бахрейн, Лівія, Шрі-Ланка, Непал, Мальдіви.

Слайд 8

Досвід Проекту в інших країнах Туреччина – проект “Використання новітніх технологій для поліпшення водопостачання в сільській місцевості”. Завдання проекту - розробка та установка обладнання для збору та зберігання дощової води для подальшого її використання в побутових цілях. Хорватія – проект “Віднови річку”. Проект спрямований на очищення річки Гаска та розвиток сільського зеленого туризму в регіоні.

Слайд 9

Росія – проект “Очищення озера Байкал”. Ціль проекту: проведення екологічних акцій по очищенню озера та інформаційних кампаній для місцевих жителів та туристів. Казахстан – проект “Поліпшення водопостачання в сільських громадах”. Проект спрямований на відновлення систем водопостачання в сілах та створення обслуговуючих кооперативів для їх обслуговування.

Слайд 10

Кожна краплина має значення в Україні Проект спрямований на: Пошук, відновлення та захист природних джерел на території громади, як спосіб підвищення обізнаності молоді щодо збереження природних водних ресурсів та виховання відповідального ставлення до навколишнього середовища. Навчання школярів, освітян та громадськості дбайливому ставленню до водних ресурсів. Тривалість: грудень 2008 – квітень 2012

Слайд 11

Кожна краплина має значення в Україні 2008 - 2010 Тривалість: грудень 2008 – грудень 2010 Відновлено 15 джерел в 13 областях України Бюджет проекту: внесок донорів внесок громад внесок (Кока-Кола+ПРООН): обл./район./місцевих влад USD 150 000 USD 40 977 USD 34 434

Слайд 12

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне