X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
«ІГРОМАНІЯ. ВИРІШУЙМО ПРОБЛЕМУ РАЗОМ!»

Завантажити презентацію

«ІГРОМАНІЯ. ВИРІШУЙМО ПРОБЛЕМУ РАЗОМ!»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«ІГРОМАНІЯ. ВИРІШУЙМО ПРОБЛЕМУ РАЗОМ!»

Слайд 2

В наш час комп’ютер став членом сім'ї. Він є в кожному домі і дуже часто майже в кожного члена сім'ї. Навіть в родинах, де невеликий достаток, намагаються його купити будь-яким способом. Куди ж ми без цієї «чудо-техніки» — і для роботи, і для спілкування, і для навчання, і фільми переглянути, одним словом — «універсальна машина».

Слайд 3

Подарувавши дитині комп’ютер, багато батьків спочатку радіють, що дитина сидить вдома під наглядом, не заводить друзів в «поганих» компаніях, всі умови для навчання, Інтернет цілодобово. Але це швидко закінчується і дитина поринає у світ, де вона потрібна, важлива, де немає заборон і обов’язків.

Слайд 4

Слайд 5

Дедалі більше стає хворих на лудоманію (залежність від гри). Ігроманія (лудоманія, гемблінг) – термін, яким називають пристрасть до гри (на комп’ютерах, ігрових автоматах, в казино тощо).

Слайд 6

Психологи стверджують, що пристрастю до гри "уражено" близько 10 відсотків людей у світі. В багатьох із них вона перетворюється на хворобу. Закордонні вчені говорять про те, що залежністю від гри страждає приблизно від 0,5 до 1,5 відсотка населення розвинених країн. У зв'язку з цим ігроманію Всесвітня організація охорони здоров'я офіційно визнала хворобою ХХІ століття.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

За свідченням респондентів у віці 14-35 років, приблизно третина тих, хто грає на комп’ютері віддає перевагу «стрілялкам» та стільки ж стимуляторам спортивних ігор.

Слайд 10

Комп'ютерні ігри витісняють традиційну гру (колективну). Надмірне захоплення комп'ютером порушує фізичне здоров'я, "забирає" сон, розвивається надмірна вага, з'являється сухість очей, запори, відсутність апетиту, неохайність.

Слайд 11

ОСНОВНІ ОЗНАКИ ІГРОМАНІЇ: їсть, п’є чай, робить уроки біля комп’ютера; проводить хоча б одну ніч біля комп’ютера; прогулює школу — сидить за комп’ютером; приходить додому й відразу сідає за комп’ютер; забуває поїсти, почистити зуби (раніше такого не спостерігалося); перебуває в поганому, роздратованому настрої, не може нічим зайнятися, якщо комп’ютер зламався; конфліктує, загрожує, шантажує у відповідь на заборону сидіти за комп’ютером.

Слайд 12

Слайд 13

Які ж причини того, що дитина стає ігроманом? Перш за все, це відсутність обмеження в часі проведення за іграми. Це або повна свобода дій, або діти говорять ніби виконують уроки, а насправді грають в комп’ютерні ігри. По-друге, це недостатнє приділення уваги і теплих стосунків в сім'ї. Відсутність уваги, тепла та спільного проводження часу спонукають дитину шукати це у віртуальних ігрових світах.

Слайд 14

Третьою причиною є те, що у дитини немає альтернативи, немає інших серйозних захоплень та уподобань, хобі,позакласної гурткової зайнятості. Четвертим є невміння дитини знаходити друзів, некомунікабельність, невпевненість у собі.

Слайд 15

А також батьки іноді висувають занадто високі вимоги до успішності свого чада, знижують відчуття значимості в реальному світі, забувають оцінити успіхи дитини. Пам’ятайте, у кожної дитини свої можливості.

Слайд 16

Комп'ютерна ігрова залежність негативно впливає на формування психічного здоров'я, здорового способу життя, ціннісних орієнтацій дітей, підлітків.

Слайд 17

Ігроманія — це хвороба, це проблема наших дітей, які є нашим майбутнім! Тож вирішуймо цю проблему разом!

Слайд 18

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне