X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хай-Фрідом – 3-а щорічна зустріч блоггерів та громадянських журналістів сайтів

Завантажити презентацію

Хай-Фрідом – 3-а щорічна зустріч блоггерів та громадянських журналістів сайтів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хай-Фрідом-2008 Хай-Фрідом – 3-а щорічна зустріч блоггерів та громадянських журналістів сайтів http://hiblogger.net і http://h.ua. Український Медіа Холдинг Дата: 7-8 червня 2008 р. | Місце: острів “Король”. | Кількість учасників: 250 чоловік. Формат: відпочинок на природі.

Слайд 2

Український Медіа Холдинг Про УМХ Група компаній “Український Медіа Холдинг” – міжнародна мультимедійна компанія, лідер ринку преси України. До складу Холдингу входять 83 медіа-проекти з сегметів преси, радіо та Internet. УМХ працює в Україні, Росії, найближчим часом планує виходити на ринки інших країн СНД. Оборот УМХ в 2007 р. перевищив $150 млн. В портфель Internet-проектів UMH входять лідер сегменту порталів про спорт football.ua, популярна мережа громадянської журналістики HighWay, новинарні портали kp.ua і focus.in.ua, портал про бізнес та фінанси dengi-ua.com, сайт про кращі розваги столиці timeout.ua і ще 11 Інтернет-проектів різної тематики.

Слайд 3

Про ХайВей http://h.ua ХайВей - портал громадянської журналістики, сторінки якого відкриті для всіх бажаючих публікуватись. Місце вільного спілкування досвідчених журналістів, початківців та любителів. Незалежність, відсутність цензури та політичного забарвлення. 10.200 зареєстрованих журналістів з усіх куточків України. 20.000 унікальних відвідувачів щодня. 500.000 переглядів сторінок щотижня. 150 публікацій в день в жанрах новини, статті, фото, відео. Статистика на БігМір http://top.bigmir.net/report/118475/

Слайд 4

Про Хайблоггер http://hiblogger.net Український блог-сервіс http://hiblogger.net. Вільний майданчик для створення блогів, українська аудиторія, зіркові блоги. Сильний функціонал: налаштування дизайну, створення віджетів, RSS, система друзів та ком’юніті, фотоальбоми. 11.000 зареєстрованих блоггерів з усіх куточків України. 2,000 записів щотижня. 150 публікацій в день (новини, статті, фото, відео).

Слайд 5

Зіркові блоги на Хайблоггері На Хай-Фрідом запрошені зірки української культури та шоу-біз, які ведуть власні блоги на Хайблоггері. Тема брейншторму “Шоу-біз і мас-медіа: епоха Інтернету”. Друга ріка | Скрябін | MadHeadsXL | Нумер482 | Моторролла | Диверсанты | ТІК Каролина Ашион |Quest Pistols | Мандри | Gorchitza | Андре Тан | MRK | Алібі Віталій Козловський |Сніжана Єгорова | Настя Каменських | Потап | | Міка Ньютон

Слайд 6

Коротко про Хай-Фрідом-2008 зустріч блоггерів та громадянських журналістів з усієї України; відпочинок та розваги на свіжому повітрі; презентація порталу громадянської журналістики “ХайВей” та блог-сервісу “Хайблоггер”; майстер-класи відомих журналістів та фахівців у сфері медіа; спілкування у неформальній атмосфері; open-air party. Хай-Фрідом – це:

Слайд 7

Мета Хай-Фрідом-2008 Знайомство. Люди, які раніше були знайомі між собою лише в Інтернеті, зустрінуться в реальному світі й дізнаються, хто стоїть за статтями, фотографіями, постами та коментарями на ХайВей та Хайблоггері. Відпочинок. Початок літа - чудовий час, щоб виїхати на природу і активно відпочити. Якнайкраще цьому сприятимуть атмосфера свіжого повітря, вогнища, музики. Хай-Фрідом матиме відтінок атмосфери open-air фестивалю, що гармонійно підходить до концепції свободи, вільної, незалежної журналістики та блоггінгу. Спілкування. Участь у Хай-Фрідом візьмуть як професійні журналісти, так і початківці, або люди взагалі інших професій, але які люблять блоги та журналістську справу. Це люди, яких об'єднує ХВ-ХБ і спільні цінності - активна життєва позиція, потяг до творчості та креативу, широкий світогляд, небанальний характер і ще багато чого. Їм буде що сказати одне одному. Спільні плани. Проекти ХайВей і Хайблоггер постійно розвиваються, а розвиватись такі сайти можуть тільки тоді, коли максимально враховані та узгоджені інтереси їх учасників. Хай-Фрідом покликаний узгодити бачення подальшого розвитку сайтів. Дізнатися про нове та завести ділові контакти. Кілька майстер-класів у рамках Хай-Фрідом прочитають відомі в українській журналістиці професіонали – це корисна й цікава для індивідуального розвитку інформація. Хай-Фрідом збирає блоггерів і журналістів, а також тих, хто любить цю справу, з усіх куточків України, щоб поспілкуватися у неформальній атмосфері. Нові контакти в журналістських колах та просто серед активних, творчих людей завжди знадобляться в житті.

Слайд 8

Програма. 7 червня, день 1. 09.00-11.00. Учасники Хай-Фрідом прибувають в єдину точку збору в м. Києві на станції метро Видубичі. 09.30-11.30. Учасники ХФ від’їжджають орендованим транспортом з точки збору на місце проведення ХФ. 10.00.-12.00. На територію містечка Фрідом прибувають учасники ХФ. Реєстрація. 10.30-13.00. Вільний час, розваги: футбол, волейбол, фрізбі, бадмінтон, катання на човнах, гамаки, стрільба з лука, скеледром. 13.00-14.00. Централізований гарячий обід. 14.00.-15.00. Відкриття Хай-Фрідом. Привітання редакції ХайВей. Відповіді на питання учасників. Ідеї, пропозиції, побажання. Обговорення ХайВей, Хайблоггера. 16.00-17.15. Майстер-клас-1. 17.15.-17.45. Перерва. 17.45-19.00. Майстер-клас-2. 19.00-20.00. Вільний час. 20.00.-21.00 Гаряча вечеря. 21.00.-21.30 Від’ їзд бажаючих в Київ маршрутками. 22.00.-04.00. Open air party (вечірка на відкритому повітрі). На галявині грає музика. В центрі горить вогнище. Люди танцюють, спілкуються, відпочивають на березі річки і біля вогню.

Слайд 9

Програма. 8 червня, день 2. 09.00.-11.00. Гарячий сніданок. 11.00.-12.00. Від’їзд з острова в Київ орендованими автобусами. Інші деталі. - Кухня працює постійно – там можна знайти воду, чай, каву, бутерброди і решту легких закусок. Централізованими є гарячий обід, вечеря і сніданок. - Ввечері з Фрідом-містечка повертатиметься транспорт до Києва – бажаючі матимуть можливість не залишатися на ніч.

Слайд 10

Майстер-класи-2007. Майстер-класи від Віталія Портнікова та Вахтанга Кіпіані .

Слайд 11

Майстер-класи-2008. Майстер-клас узгоджується. Майстер-клас “Як побудувати кар’єру в журналістиці: стиль життя сучасного журналіста.” Спікер: головний редактор “Комсомольської правди в Україні” Андрій Хрустальов. Брейншторм: “Шоу-біз і мас медіа: епоха Інтернету. Учасники – запрошені зірки, блоггери, громадянські журналісти.

Слайд 12

Як добратися до о.Король. Для бажаючих приїхати самостійно Їхати по трасі P-12 від метро Видубичі у бік Козина. Повернути наліво біля вказівника “Рудики”. Через 800 м виїзд до річки Козинка, острів “Король” видно з берега. Далі набрати номер телефону +38-067-444-37-81, Сергій Даниленко, вас заберуть на березі.

Слайд 13

Контакти Керівник проектів “ХайВей” та “Хайблоггер” Дмитро Дубілет Blog: http:// dubilet.hiblogger.net E-mail: d@h.ua ICQ: 149-880-799 Skype: dubilet Tel: +38-044-206-43-04

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне