X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Германо-скандинаські міфи

Завантажити презентацію

Германо-скандинаські міфи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Одін

Слайд 3

Скандинавська міфологія (германо-скандинавська міфологія) — збірна назва для міфів та релігійних уявлень різноманітних германських племен, що з'явилися на теренах Європи на початку Залізної доби, тобто близько 500 року до нової ери.

Слайд 4

Молот Тора

Слайд 5

Германські племена зустрічалися з християнством у різний час, і в цей час, коли з'являються більшість записів про їхні вірування, багато вже було втрачено в часі міграції, тому християнські автори мали справу головним чином із локальними та фрагментарними віруваннями. Окрім того, християни розглядали поганські вірування як важкий гріх, та не бажали зображати поганські вірування у сприятливому світлі.

Слайд 6

Природньо, що в часі міграції через такі значні території, внаслідок чужоземного впливу та власного історичного досвіду їхні релігійні погляди розвивалися по різному. Тому не існує єдиної германської міфології. Якщо не брати до уваги рунних написів та малюнків на камінні, германці так і не розвинули письмо як засіб запису історичних подій.

Слайд 7

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне