X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Евро 2012"

Завантажити презентацію

"Евро 2012"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: «Евро 2012»

Слайд 2

Нагадаємо, що фінальна частина Євро-2012 пройде з 8 червня по 1 липня 2012 року. В Україні пройде 16 матчів турніру, у Польщі - 15.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Вже більше року містами України та Польщі подорожують брати-близнюки Славек і Славко, поява яких відразу ж нагадує про Євро-2012.Їхня перша поява викликала бурю емоцій: одним вони здалися милими, інші, навпаки, висловили своє крайнє невдоволення."Стерті риси обличчя, круглі очі, погляд спрямований в нікуди - це явні ознаки даунізму...Лялька Славко не відповідає нашим ментальним уявленням про українську культуру, про те, як має бути представлена Україна на заході світового масштабу. Ми не маємо права виглядати неповноцінною нацією", - заявила президент асоціації "Спадщина України" Ірина Квасниця відразу ж після представлення талісманів Євро-2012.А ось, наприклад, Андрієві Шевченку Славек і Славко припали до смаку."Обидва талісмани дуже красиві. Мушу визнати, що вони справили на мене враження і дуже мені сподобалися", - зазначив форвард збірної Україні.Минув рік, і талісманні пристрасті вщухли. Славека зі Славком добре приймають скрізь, де б вони не з'являлися. Суперечливі близнюки

Слайд 6

Іменний м'яч евро 2012 У п'ятницю, 2 грудня, офіційно презентували іменний м'яч, яким будуть грати на Євро - "Танго-12". Чи не гопак, не мазурка, а саме танго. Спадкоємець серії м'ячів - "Танго Рівер Плейтс," Танго Мундіаль "," Танго Європа "-. Якими грали на ЧЄ та ЧС з 1980-х А про те, де проходить Євро-2012, на" Танго-12 "говорять елементи кольору прапорів , а також, за ідеєю виробника, "декоративні візерунки, які історично використовувалися для обрамлення в сільських районах України і Польщі". Робили м'яч два роки, і обіцяють, що він кращий за історію футболу. Усім збірним-учасникам на наступному тижні дадуть по 30 примірників для проби. "Танго - це танець двох сердець В якому, як і у футболі, важливий контакт.», - Майстерно висловився про м'яч президент іспанської федерації Анхель Марія Вияр. Втім, саме слухняність м'яча при контакті називають головною фішкою "Танго-12", мовляв, сам липне до ноги. Раніше звучало, що при цьому траєкторія польоту у новинки буде навіть більш непередбачувана, ніж у Jabulani, яким грали на ЧС-2010 і який називали "пеклом для воротарів». Але виробник звертає увагу на "термоскріплення трикутні панелі для стабільної траєкторії польоту м'яча"

Слайд 7

Слайд 8

Стадіони

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Монети присвячені евро 2012 НБУ випустив серію пам'ятних монет, присвячених фінального турніру чемпіонату Європи з футболу, який пройде влітку 2012 року в Україні та Польщі. По-перше, це набір з п'яти срібних монет: одна - номіналом 20 гривень - присвячена турніру в цілому, ще чотири, номіналом 10 гривень - конкретно одному з чотирьох українських міст, що приймають Євро-2012. Ці знаки вийшли накладом 15 000 штук, і коштує один такий набір 3145 гривень. На аверсі кожної з них розміщені малий Державний герб України, логотип Євро-2012, номінал і рік випуску. - На реверсі монети, присвяченої турніру, зображена стилізована композиція - стадіон «Олімпійський», який прийме фінал турніру, і цифри 2012, але натомість яких зображені динамічні фігури футболістів. - На реверсі монети, присвяченої Харкову, на тлі стилізованої панорами міста розміщені динамічні фігури двох футболістів з м'ячем, праворуч - стадіон «Металіст», зверху - герб Харкова, а внизу - напис «Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012».

Слайд 15

Крім того. Нацбанк випустив пам'ятну золоту монету номіналом 500 гривень і вагою 500 грамів. Вартість її - 350 245 гривень. На аверсі монети - знову ж таки, малий Державний герб України, а в центрі, на тлі карти Європи, з написами Warszawa і Київ зображений логотип Євро-2012. По колу монети - силуети архітектурних пам'яток міст, в яких пройде турнір, а також дати проведення матчів. На реверсі: на передньому плані - динамічна фігура футболіста з м'ячем, на задньому - два футболісти і силует воротаря. - Так як золоті монети досить дорогі, придбати їх можна тільки за попереднім замовленням, - уточнює Дмитро Столярук. - В Харківській області ми отримали вже більше 10 заявок.

Слайд 16

Подбав Нацбанк і про менш заможних нумізматам, випустивши пам'ятні монети номіналом 5 гривень з нейзильберу (сплав міді і нікелю).Зображення на них будуть ті ж, що і на срібних монетах, присвячених містам Євро-2012. Їх продаватимуть не в наборах, а поштучно, по 22 гривні, так що купити її в стані будь харків'янин, і попит на них величезний, - говорить Дмитро Столярук. - Придбати монети можна вже сьогодні в касі теруправління НБУ.

Слайд 17

Клумба з емблемою "Euro-2012" в Харкові

Слайд 18

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне