X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Дизайн інтер'єру"

Завантажити презентацію

"Дизайн інтер'єру"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дизайн інтер'єру Учениці 10 класу Загальноосвітньої школи №2 М.Українки Гончаренко Маргарити

Слайд 2

Дизайн інтер'єру (інтер'єрний дизайн) - галузь дизайну, спрямована на інтер'єр приміщень з метою забезпечити зручність і естетичну взаємодію середовища з людьми. Дизайнер виконує оптимізацію праці в приміщенні, покращує навігацію у великих приміщеннях, розробляє оформлення спеціалізованих приміщень згідно із запитами клієнтів.

Слайд 3

Дизайнер управляє всім процесом оформлення інтер'єру, починаючи плануванням приміщення, освітлення, систем вентиляції, акустикою; обробкою стін; та закінчуючи розміщенням меблів і установкою навігаційних знаків.

Слайд 4

Вітальня виконана в різних стилях У дизайні інтер'єру, як в частині архітектури існує безліч різних стилів, які сформувалися в різні історичні епохи. Одне і те ж приміщення, наприклад, конференц-зал, може бути оформлено у різних стилях: хай-тек, романському, модернізм і так далі. Список інтер'єрних стилів ширше, ніж архітектурних.

Слайд 5

Розробка дизайну інтер'єра починається зі складання дизайн-проекту - комплекту документів, що описують функціональні та дизайнерські рішення, в них містяться креслення приміщення і опису всіх деталей майбутнього інтер'єру, включаючи оздоблювальні матеріали та розташування комунікацій . У проекті присутня технічне завдання, в якому описані всі вимоги та побажання замовника. На цьому етапі дизайнер пропонує замовнику декілька варіантів планування з розподілом основних функціональних зон і розстановкою меблів,докладні тривимірні моделі розробляються лише після узгодження з замовником.

Слайд 6

Наступним етапом є реалізація запланованих робіт; на цій стадії дизайнер контролює роботу оздоблювальних і ремонтних бригад, надаючи замовнику необхідну кошторисну документацію.

Слайд 7

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне