X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ділові зустрічі в Італії

Завантажити презентацію

Ділові зустрічі в Італії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ділові зустрічі в Італії Презентація на тему: Підготувала: Студентка групи М-31 Марусяк Мар’яна

Слайд 2

Італійці люблять вирішувати ділові питання не за столом переговорів, а в неофіційній обстановці, наприклад, у невеличкому ресторані, але легкість у спілкуванні та традиційна відкритість італійців не повинні вас надто розслаблювати, оскільки в бізнесових питаннях ви зустрінете досить офіційний підхід.

Слайд 3

Для ділових зустрічей слід одягати класичний костюм

Слайд 4

Характерно, що в Італії ви майже не зустрінете на керівних посадах жінок. Традиції суспільства утримують жінку вдома більше, ніж в будь-якій іншій європейській країні. Тому якщо ви тут у діловій подорожі, і якщо ви - жінка, вважайте, що одягаєтесь для чоловіків. Не забудьте, що італійці звертають увагу на стильний фасон. Вдягніть свої найкращі туфлі, візьміть модну сумочку.

Слайд 5

Сховайте подалі дешеву біжутерію і купіть (або позичте) для подорожі золоті прикраси. Італійці легко відрізняють справжню річ від підробки

Слайд 6

Вечірній наряд потребує особливої ретельності, якщо ви вечеряєте у ресторані зі своїми колегами. Жінкам бажано одягати яскраві сукні з шовку або атласу і обов'язково діамантові сережки чи брошку.

Слайд 7

Всупереч поширеній думці, ділові італійці відрізняються певною стриманістю, тобто певною мірою вони манірні. Представляючись, необхідно назвати тільки своє прізвище, і обмінятися рукостисканнями. В Італії рукостисканням обмінюються навіть жінки.

Слайд 8

Віддають перевагу винам місцевого виробництва, міцні напої п'ють рідко. Довгі тости проголошувати не прийнято.

Слайд 9

За обідом не слід забувати про компліменти відносно італійського способу життя, а також національних страв

Слайд 10

Під час перебування в Італії важливо оволодіти мистецтвом вживання спагеті

Слайд 11

Найкращий подарунок для італійця — це подарунки для його дітей.

Слайд 12

Для господині можна принести гарний букет квітів.

Слайд 13

обмін візитними картками є виключно важливим ритуалом, в Італії їх можна вручати тільки на ділових зустрічах, але не на громадських заходах.

Слайд 14

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне