X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху

Завантажити презентацію

Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Резолюцію підтримало 90 країн світу, включаючи Україну Березень 2010 р. Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй ухвалила резолюцію A/64/255, якою проголосила роки 2011 – 2020 Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху.

Слайд 3

Носи. Вір. Дій.

Слайд 4

Офіційна презентація Логотипу Десятиліття дій 2011-2020, вересень 2010 р.

Слайд 5

Ідея проведення Десятиліття дій підтримана на всіх континентах

Слайд 6

Ідея проведення Десятиліття дій підтримана на всіх континентах Сідней, Австралія Москва, Росія

Слайд 7

Генеральний Секретар ООН Пан Гі Мун, Глобальний посол за безпеку дорожнього руху Мішель Йо Світовий чемпіон формули 1, Майкл Шумахер та Президент Європарламенту Єжи Бузак Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху підтримано відомими в світі людьми.

Слайд 8

Ідею проведення Десятиліття дій підтримала УКРАЇНА, 11 травня 2011 Прес-конференція «Десятиліття дій: зупинимо смерті на дорогах» (Українське національне інформаційне агенство «УКРІНФОРМ»). Організатори заходу: Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні (керівник Ігор Поканевич) і ВГО «Асоціація безпеки дорожнього руху» (президент Михайло Берлін) за підтримки Міжнародного фонду «Єдиний світ» (голова правління Едуард Прутнік).

Слайд 9

Офіційне Iнтернет-представництво Президента України Ідею проведення Десятиліття Дій підтримав Президент України Президент України у «Зверненні до співвітчизників з нагоди відкриття Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного ООН» (11 травня 2011 р.) закликав всі органи державної влади, політичні партії, рухи, неурядові організації та громадян України підтримати зазначену Глобальну ініціативу Організації Об'єднаних Націй і розпочати активну роботу по наведенню порядку на дорогах.

Слайд 10

Права реалізації і розповсюдження на території України символу Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр. належать Всеукраїнській громадській організації «Асоціація безпеки дорожнього руху». ВГО «Асоціація безпеки дорожнього руху» тел. +380 (44)270 54 86 e-mail: office@roadsafety.org.ua. Знак є Всесвітнім символом дорожньої безпеки і візуальним ключем для Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху. Він служить для об’єднання різних видів діяльності в контексті Десятиліття. Прикріпивши Знак на одяг і розмістивши його зображення в рекламних матеріалах, кожен має задуматися про способи запобігання ДТП, вжити заходи для поліпшення забезпечення безпеки на дорогах. Гасло кампанії: "Носи. Вір. Дій".

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне