X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чи можна Європейський Союз віднести до конфедерації?

Завантажити презентацію

Чи можна Європейський Союз віднести до конфедерації?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чи можна Європейський Союз віднести до конфедерації?

Слайд 2

Перший крок у бік створення сучасного Євросоюзу був зроблений в 1951: ФРН, Бельгія, Нідерланди, Люксембург, Франція, Італія підписали договір про заснування Європейського об'єднання вугілля і сталі. На даний час до складу Європейського союзу входять 27 держав та 6 країн є кандитами на входження.

Слайд 3

Конфедерація - союз суверенних держав для досягнення конкретних цілей, як правило у зовнішній політиці, зв'язку, транспорті, збройних силах, при цьому держави зберігають свою повну незалежність.

Слайд 4

Концепція конфедерації – найслабша форма наднаціонального співробітництва. У конфедерації немає єдиного вищого законодавчого органу. Країни-учасниці конфедерації мають право за бажанням вийти зі складу конфедерації.

Слайд 5

Найяскравішим прикладом конфедирації прийнято вважати Швейцарію

Слайд 6

США Нідерланди Через етеп конфедерації прйшли США , Нідерланди. Остання конфедирація-Сенегамбія 1981-1989 р.

Слайд 7

Грей Еванс і Джеффрі Ньюхем розмежовують поняття конфедерація і конфедералізм Конфедералізм - прагне задовольнити ті потреби, які виникають від впливу, взаємозалежності та глобалізації, за рахунок спільної роботи держав та їх співпраці У конфедералізмі можливо змінити, “як відносини між частинами, складовими конфедеративного цілого, так і саме ціле - в тому випадку, якщо ця діяльність переходить певні межі складності"

Слайд 8

ЄС засноване на договорі, спільної зовнішньої політики і політики в галузі міжнародної безпеки, а так само на співпраці у внутрішній і правовій політиці.

Слайд 9

Сприяння економічному прогресу Затвердження власної ідентичності в міжнародній сфері Цілі Европейського Союзу Розвиток співробітництва в сфері юстиції та внутрішніх справ Збереження та примноження загального надбання

Слайд 10

Європейський парламент Європейський суд Європейська Рада Європейська комісія

Слайд 11

Отже, Європейський Союз не можна віднести до конфедерації, оскільки це насамперед економічний союз, який складається з ряду країн, які зберігають свій суверенітет.

Слайд 12

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне