X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Як досягти успіху

Завантажити презентацію

Як досягти успіху

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Як досягти успіху

Слайд 2

Той , хто хоче, робить більше, ніж той хто може. Випадкових перемог не бував. Успіх приходить до тих, хто рухається вперед, до тих, хто розподіляє свої сили з розумом. Людина лише там чогось домагається , де вона сама вірить у свої сили. Л. Фейербах Успіхи свідчать про те, на що ти спроможний, а невдачі - про те, чого ти вартий. Людина зростає тоді, коли тягнеться вгору. М. Горький

Слайд 3

Успіх - позитивний наслідок роботи, справи, значні досягнення, удача, талант; громадське визнання, схвалення чого - небудь, чиїхось досягнень; визнання кимось чиїх - небудь позитивних якостей, особливостей; захоплення з боку осіб іншої статі. Успіх - це те , чого бракує, на жаль, більшості з нас. Успіх - те, чого кожен хотів би досягти.

Слайд 4

Метод "Прес" Я вважаю, що... ...тому, що наприклад... Таким чином... (Отже...)

Слайд 5

Чи вважаєте ви себе успішними людьми? Чи досягли ви певного успіху ? Що ви відчували в цей момент ? Чи надавав вам хтось допомогу ? Як ви вважаєте, від чого залежить ваш успіх ?

Слайд 6

Пам'ятка " Як досягти успіху в житті " . • Постав перед собою реальну мету. • Склади власну схему досягнення успіху. • Розвивай силу волі. • Не зупиняйтеся на досягнутому. • Учися працьовитості й наполегливості. • Думай про позитивне. • Умій захоплюватися справою.

Слайд 7

Тест " Чи здатні ви досягти успіху ? " 1. Успіх у справах, на мій погляд , забезпечується: А) допомогою друзів; Б) спільною роботою; В) моєю цілеспрямованістю. 2. Дружба для мене: А) підтримка; Б) співпраця; В) самоствердження. 3. Потрапивши у несподівану, ризиковану ситуацію, я: A) шукаю допомоги; Б) покладаюсь і на себе, і на партнерів; B) приймаю рішення і вживаю необхідні заходи самостійно.

Слайд 8

4. Справжній професіонал, на мою думку, відрізняється: А) посидючістю і дисциплінованістю; Б) підготовкою; В) рішучістю. 5. Яка з геометричних фігур вам найбільше подобається: А) квадрат; Б) круг; В) трикутник.

Слайд 9

6. Коли мені сподобалась особа протилежної статі, я : А) чекаю від неї ініціативи; Б) поступово входжу в контакт з нею; В) говорю про це їй (йому) відразу й рішуче. 7. У компанії, де є багато незнайомих, я: А) відчуваю себе "не у своїй тарілці"; Б) знаходжу спільні теми і контакт; В) відпочиваю, не звертаючи увагу на присутніх. 8. Під час публічного виступу ( відповіді перед класом) я: A) соромлюся, хвилююся; Б) шукаю взаєморозуміння у слухачів; B) дістаю задоволення від власного голосу.

Слайд 10

9. Для вирішення ризикованих складних справ краще брати людей: A) надійних; Б) розумних і старанних; B) самостійних і незалежних. 10. Доля, на мою думку, це: A) неминучість; Б) поєднання везіння і невезіння; B) здібність самому творити своє життя.

Слайд 11

А - 1 бал, Б - 3 бали, В - 0 балів 10-15 балів : на жаль, ви не можете самі впоратися із проблемою. Складність вашого етапу у закоренілій настанові, що ви немічні, до того ж не бажаєте змінити ситуацію. Низьке самооцінювання - основна завада на шляху досягнення успіху, його слід позбутися . 16-22 свідчить про ваші завищені амбіції. В окремих випадках ви можете досягти успіху. Але ваші самовпевненість і егоїзм дратують багатьох і стають причиною конфлікту із вами. Вам потрібно орієнтуватися на співпрацю та інколи чинити наступ на власне "Я". 23 - 30 вас можна привітати. Ви знайшли правильний шлях до досягнення успіху. Ваші амбіції виявляються тільки там, де це необхідно. Люди вас розуміють і готові з вами співпрацювати. Так тримати!

Слайд 12

Успіх приходить лише до того, хто його прагне, хто вміє максимально використати все найкраще із власних внутрішніх ресурсів. Не чекайте, що хтось відкриє вас, відрийте себе самі, скажіть собі : " Я хочу, я можу, я зроблю ". Щастя й успіх - у ваших руках !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія