X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Як досягти успіху"

Завантажити презентацію

"Як досягти успіху"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Як досягти успіху

Слайд 2

Той , хто хоче, робить більше, ніж той хто може. Випадкових перемог не бував. Успіх приходить до тих, хто рухається вперед, до тих, хто розподіляє свої сили з розумом. Людина лише там чогось домагається , де вона сама вірить у свої сили. Л. Фейербах Успіхи свідчать про те, на що ти спроможний, а невдачі - про те, чого ти вартий. Людина зростає тоді, коли тягнеться вгору. М. Горький

Слайд 3

Успіх - позитивний наслідок роботи, справи, значні досягнення, удача, талант; громадське визнання, схвалення чого - небудь, чиїхось досягнень; визнання кимось чиїх - небудь позитивних якостей, особливостей; захоплення з боку осіб іншої статі. Успіх - це те , чого бракує, на жаль, більшості з нас. Успіх - те, чого кожен хотів би досягти.

Слайд 4

Метод "Прес" Я вважаю, що... ...тому, що наприклад... Таким чином... (Отже...)

Слайд 5

Чи вважаєте ви себе успішними людьми? Чи досягли ви певного успіху ? Що ви відчували в цей момент ? Чи надавав вам хтось допомогу ? Як ви вважаєте, від чого залежить ваш успіх ?

Слайд 6

Пам'ятка " Як досягти успіху в житті " . • Постав перед собою реальну мету. • Склади власну схему досягнення успіху. • Розвивай силу волі. • Не зупиняйтеся на досягнутому. • Учися працьовитості й наполегливості. • Думай про позитивне. • Умій захоплюватися справою.

Слайд 7

Успіх приходить лише до того, хто його прагне, хто вміє максимально використати все найкраще із власних внутрішніх ресурсів. Не чекайте, що хтось відкриє вас, відрийте себе самі, скажіть собі : " Я хочу, я можу, я зроблю ". Щастя й успіх - у ваших руках !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне