X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Расизм

Завантажити презентацію

Расизм

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Расизм Тонкушиної Катерини 11-Ф

Слайд 2

Слово «расизм» - похідне від іменника «раса», що уже досить давно перестало позначати у французькій мові поняття «рід» чи «родина». У XVI столітті прийнято було посилатися на приналежність до «доброї раси», а також повідомляти себе людиною гарної «породи», «дворянином».

Слайд 3

світогляд, а також політичні теорії і практичні дії, що ґрунтуються на расовій дискримінації, на уявленні про поділ людей на біологічно різні групи на основі видимих особливостей зовнішнього вигляду і різному ставленні до людей та їхніх спільнот залежно від приналежності до цих груп (рас).

Слайд 4

є ксенофобія. Власне расизм значною мірою і є ксенофобією за ознакою видимої різниці у зовнішності. Як різновид ксенофобії расизм є ірраціональною реакцією людей на чуже та невідоме. Однак лише ксенофобією расизм аж ніяк не вичерпується. Іншою причиною расизму може бути, наприклад, релігія або людське мислення , зміна хибних уявлень ,що протягом багатьох століть було джерелом концепцій про переваги чи низьке становище різних груп людства

Слайд 5

Расизм як політика — це дискримінація особистостей, суспільних груп, частини населення або груп людей. У найгірших своїх проявах — це політика переслідувань, принижень, завдання ганьби, насильства, нагнітання ворожнечі та неприязні, поширення відомостей, що паплюжать людину або частину людей; завдання шкоди за ознакою раси чи етнічного походження (видимої різниці в зовнішності).

Слайд 6

Слайд 7

Расизм в Ізраїлі найчастіше спостерігається між арабами і євреями Ізраїлю. Попри те, що законодавство Ізраїлю забороняє дискримінацію за расовими, релігійними та політичними поглядами, зазначається, що в Ізраїлі досить велике число «расистських інцидентів», причому об'єктами расизму та дискримінації є не тільки араби, але також іноземні робітники, біженці з Африки, і навіть євреї, які приїжджають з інших країн, у тому числі Росії, Ефіопії, а також різні релігійні громади.

Слайд 8

Расизм у США існував з самого заснування держави. Суспільство, засноване білими людьми, які відрізняються за своїми національними і релігійними ознаками, сильно відрізнялося своїм ставленням до інших груп. Жертвами расизму стали небілі корінні жителі — індіанці — і негри-раби.

Слайд 9

19 квітня 1937 рік— декрет про заборону змішання з ефіопами. 30 грудня 1937 рік  — декрет про заборону змішання з арабами. 17 листопада 1938 рік — декрет про заборону змішання з євреями і заборону євреям перебувати на державній та військовій службі Скасовано після падіння фашизму в 1943 році.

Слайд 10

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія