X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Психологія дитини в сім’ї якої батьки зловживають спиртними напоями"

Завантажити презентацію

"Психологія дитини в сім’ї якої батьки зловживають спиртними напоями"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Психологія дитини в сім’ї якої батьки зловживають спиртними напоями Мірзоян Роман 202н.в. Орєхова Олена 203н.в.

Слайд 2

1. «Тільки перший»

Слайд 3

Таку дитину можна назвати «маленький дорослий». Він відповідальний, серйозний, працьовитий. Для нього недостатньо бути хорошим, він прагне бути першим,найкращим. Демонструючи високі досягнення в різних областях, така дитина стає гордістю сім’ї, школи.

Слайд 4

2. «Вічна проблема»

Слайд 5

Ця дитина зовні є повною протилежністю першого типу. Він зухвалий , часто прогулює уроки , любить похуліганити . Але внутрішня причина криється , знову ж таки, в нестачі уваги і визнання . Йому не вистачає внутрішніх сил , щоб блиснути позитивними результатами , з цього , така дитина в сім'ї алкоголіка пішов по іншому шляху залучення уваги. У нього багато болю і злості , з якими не може сам впоратися.

Слайд 6

3. «Шут»

Слайд 7

За постійними жартами , пародіями , веселощами він приховує невпевненість у собі, страх опинитися прив'язаним до когось. Побоюючись бути висміяним, дитина в сім'ї алкоголіка сам сміється над собою і оточуючими. Причому жарти далеко не завжди добрі й доречні . Дорослі часто сприймають цю маску за характер дитини і посміюються над ним самим, а не над жартами. Почавши «уявлення », дитина часто не може зупинитися.

Слайд 8

4. Невидимка

Слайд 9

Це найзручніша для батьків модель поведінки. Така дитина в сім'ї алкоголіка практично непомітний. Він дуже зручний , не доставляє клопоту . Тихий і сором'язливий малюк віддає перевагу усамітнення , практично не заводячи друзів. Занурюючись у свої фантазії , він дуже прив'язується до речей , уникаючи людей. Батьки зазвичай сприймають подібну поведінку за особливості характеру , не замислюючись про особисту думку дитини, її внутрішніх переживаннях.

Слайд 10

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія