X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Весняні квітки

Завантажити презентацію

Весняні квітки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Весняні квітки

Слайд 2

Слайд 3

• Урочистий день, встановлений на честь певної визначної події. • День, який особливо відзначається звичаєм або церквою. • Просто вихідний, неробочий день (від слова «неробство» — байдикування); • День радості й урочистості з приводу чого-небудь. Що таке свято? Тлумачний словник дає кілька пояснень цього слова:

Слайд 4

Ребус

Слайд 5

Вітальні листівки до свята 8 Березня

Слайд 6

Тема заняття: «Перехід від площинного зображення до об’ємного. Виготовлення листівки до свята 8 березня».

Слайд 7

Мета: Ознайомимось з декоративною трансформацією природних форм за допомогою паперопластики. Навчитись виготовляти листівку до свята 8 Березня, перетворюючи плоскі форми в об’ємні, використовуючи техніку паперопластики. Продовжимо навчатись елементарним принципам конструювання з паперу. Закріпимо вміння користуватися схемою порядку виконання роботи та навички роботи з ножицями і клеєм. Вчити працювати у творчих групах.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Хроматичні кольори

Слайд 12

Ахроматичні кольори

Слайд 13

Колірне коло

Слайд 14

Колорит Гармонійне поєднання кольорів

Слайд 15

Слайд 16

Послідовність виконання модуля №1

Слайд 17

1 Послідовність виконання модулів № 2,3

Слайд 18

Для роботи нам знадобиться:   - Кольоровий папір; - папір для орігамі, гофропапір; - папір для акварелі; - картон;  - олівець, ножиці, лінійка;  - клей ПВА, клей олывець-;  - яскрава стрічечка або мотузочка, тасьма; - бісер, намистинки, пір'я.

Слайд 19

1. Користуватись слід ножицями із заокругленими кінцями і зберігати ножиці у футлярі; 2.Клади ножиці на стіл так, щоб вони не виступали за край стола. 3.Не залишай ножиці з відкритим лезо. З.Не працюй тупими ножицями і ножицями з ослабленим шарнірним кріпленням. 4.Під час роботи слідкуй за лінією розрізу, різати слід середньою частиною леза ножиць. 5.Під час роботи з матеріалом обертай матеріал, а не ножиці. 6.Під час різання притримуй матеріал лівою рукою так, щоб пальці були в стороні від леза. 7.Не тримай ножиці кінцями вверх та не піднось їх близько до обличчя. 8.Не залишай ножиці розкритими. 9.Не ріж ножицями на ходу. 10.Не підходь до товариша під час різання. 11.Передавай ножиці товаришу тільки в закритому вигляді, кільцями вперед, тримаючи їх за робочу частину. Правила роботи з ножицями:

Слайд 20

Правила роботи з клеєм 1. Занурити кінчик пензлика у клей, протягнути краплю клею по паперу. 2.Клей треба наносити пензликом від середини до країв. 3. При потраплянні клею на одяг, його слід негайно змити водою. 4. Для притискання елементів аплікації і витирання рук треба користуватися матер’яною серветкою. 5. Закінчивши роботу, клей потрібно щільно закрити, пензлик і посуд помити.

Слайд 21

I група II група III група IVгрупа Практична робота

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Червоний – колір почуттів. Які почуття ви переживали на сьогоднішньому уроці? Зелений – колір новизни. Про що нове ви дізналися на сьогоднішньому уроці? Синій – колір знань. Які знання вам стали в пригоді на даному уроці? Жовтий – колір переваг. Які переваги даного уроку над попереднім? Оранжевий – колір успіху. Які ваші сьогоднішні успіхи? Блакитний – колір настрою. Із яким настроєм ви прийшли на урок? Який настрій у вас зараз? Фіолетовий – колір творчості. Які творчі ідеї народилися у вас на цьому уроці? Підведення підсумків уроку

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство