X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Невловимі майстри багатьох царин

Завантажити презентацію

Невловимі майстри багатьох царин

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Це одна з найсимпатичніших перелітних пташок. Вона має роздвоєний хвіст з глибоким вирізом. У повітрі ця пташка здійснює запаморочливі акробатичні трюки.

Слайд 4

БДЖОЛОЇДКА Українським товариством охорони птахів у 2013 році ПТАХОМ РОКУ визнано Бджолоїдку. Це барвисті повітряні акробати: вони на льоту з легкістю ловлять найспритніших комах.

Слайд 5

ГОЛУБИ Це справжні акробати. Бойні голуби під час польоту роблять перекид через голову, ляскаючи крилами так, що клацання чутно на великій відстані, а Миколаївські славляться своїм вертикальним польотом.

Слайд 6

Слайд 7

ЗВИЧАЙНА ПИЩУХА Працьовита, як мурашка, звичайна пищуха обшукує стовбури і гілки хвойних дерев. Забарвлення цього птаха чудово маскує його. Звичайна пищуха перебуває в постійному русі. Своїм загостреним, вигнутим, як серп, дзьобом вона перевіряє кожну щілину і дірку в корі, щоб знайти там поживу.  Ці птахи зазвичай сплять у щілинах під корою, нерідко селяться також у дуплянках.

Слайд 8

Польовий жайворонок за розміром трохи більший за горобця і має неяскраве, але привабливе забарвлення тіла. Маскувальне забарвлення польового жайворонка допомагає йому ховатись в траві і на землі. Самця можна відрізнити від самки за більшими розмірами та піснею, яка відсутня у самки.

Слайд 9

ПЕРЕПІЛКА

Слайд 10

Слайд 11

Найчастіше зіткнення літаків із птахами відбуваються під час зльоту та посадки. За даними досліджень, найчастішими є зіткнення з горобиними, мартинами, денними хижаками та голубами. Найбільш небезпечними для літаків є зіткнення з гусеподібними, що. здебільшого, трапляються вночі. Працівники аеропортів постійно експериментують з різними методами відлякування птахів

Слайд 12

Соколи - вартові аеропортів. Вони попереджають прикрі випадки на місцевих летовищах. А саме - відлякують зграї перелітних птахів.

Слайд 13

Слайд 14

Пісні ВЕЛИКОЇ СИНИЦІ властива сильна індивідуальна мінливість. На слух вдається розрізняти до 40 її варіантів. Один птах може поперемінно використовувати 3-5 варіантів, що відрізняються за ритмом, відносною висотою звуків, тембром і кількістю складів. Найчастіше зустрічаються дво-і трискладові пісні. У великої синиці можуть співати не тільки самці, але й самки, які найчастіше видають пісню під час вигодовування пташенят і водіння виводка. СИНИЦЯ СОЛОВЕЙКО Серед пташиного світу СОЛОВЕЙКО – найдосконаліший співочий талант. Навіть люди рівняються на нього, тому і кажуть про цього співака: «Співає, як соловейко!». Він – передвісник справжньої весни в лісах та гаях, але тільки тоді розпочинає оспівувати весну, коли нап'ється води з березового листя, і співає доти, поки не перецвітуть сади. Обсипається цвіт – поступово стихає солов'їний спів.

Слайд 15

ШПАК ДРІЗД Спів у цього птаха гучний, тривалий. Складається з різних низьких свистових звуків. Спів його дуже цікавий та незвичний.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство