X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Для чого ми вивчаємо природознавство?

Завантажити презентацію

Для чого ми вивчаємо природознавство?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема. Для чого ми вивчаємо природознавство ? Мета. Дати учням уявлення про природознавство, учити розповідати, що вивчає природознавство, ставити запитання про природу ; розвивати пізнавальну активність учнів; виховувати інтерес до вивчення природи.

Слайд 2

І Організаційний момент Все, що є навколо тебе: Сонечко, хмаринка, небо, І пісок, каміння, води, Й люди — часточка природи. Поле, гори і травичка, Ліс, повітря і водичка, Бджілка, пташечка і зорі, Вільний вітер на просторі, Квіточки і різне зілля — Це, дитино, й є довкілля!

Слайд 3

ІІ Повідомлення теми і мети уроку Сьогодні ми починаємо вивчати новий навчальний предмет. Спробуємо разом прочитати його назву по складах При-ро-до-знав-ство - Як ви вважаєте, що вивчає природознавство ?

Слайд 4

ІІІ Сприймання й усвідомлення нового матеріалу Гра “ Я почну, а ти закінчуй ” Сьогодні дорогою до школи я бачив … Біля школи росте … Нашу землю вдень освітлює … Вночі я бачила на небі … Ми п'ємо … Риби живуть у … Ми дихаємо …

Слайд 5

Слайд 6

Як назвати одним словом все, про що ви говорили ? Де ми це зустрічаємо ? Навколо нас. Дорослі це називають словом довкілля, навколишній світ, бо він навколо нас, ми у ньому живемо.

Слайд 7

Сьогодні людині потрібні знання про : Природу; Ґрунт і рослини; Тварини; Корисні копалини.

Слайд 8

2. Робота за схемою - Розгляньте схему. Розкажіть що нас оточує ?

Слайд 9

Отже нас оточує світ природи ( сонце, вода, ґрунт, рослини, тварини ), який не створений руками людини, і вироби ( будинки, одяг, машини ), які зроблені людиною. Що нас оточує Вироби людини Природа

Слайд 10

Улітку ви купалися в річці, озері, деякі – в морі. Ви спостерігали дощ, веселку, дивилися на птахів. Так от, і ліс, і річка, і небо, і повітря, яким ми дихаємо і вода, яку ми п'ємо, і дощ, і сніг – усе це природа. Не належить до природи лише те, що зроблене руками людини. 3. Фізкультхвилинка Гра “ Уважний ряд ” Якщо, на малюнку побачите те, що створене людиною – ви повинні присісти, якщо це природа – піднятися.

Слайд 11

ІV Узагальнення і систематизація отриманих знань Гра “ Поставте своє запитання ” - Світ, що оточує нас, красивий і загадковий. Щоб багато дізнатися про природу, потрібно вміти ставити запитання. Наприклад : Чому восени жовтіє листя ? Чому листя опадає на зиму ? Чому одні птахи відлітають на південь, а інші залишаються на зимівлю ? Тепер ловіть м’яч і ставте свої запитання, на які б хотіли отримати відповіді на уроках.

Слайд 12

2. Гра “ Збери прислів'я ” Хто той сам. шкодить природу, не береже собі

Слайд 13

Ти це можеш! - Посади деревце, щоб очищало повітря. - Посій квіточки, щоб милували твій зір. Розчисти джерельце, воно чекає твоєї допомоги. Зроби з татусем шпаківню чи дуплянку для пташок. Змайструй годівничку для птахів на зиму. Люби цей світ, він просить захисту і любові !

Слайд 14

V Підсумок уроку - Що вивчає природознавство ? Що таке навколишній світ? Що він об'єднує ? - Наведіть приклади предметів природи. - Наведіть приклади предметів, які людина створює власноруч.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство