X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Гроші

Завантажити презентацію

Гроші

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Г р о ш і Підготувала студентка 121 групи Плстельняк Катерина

Слайд 2

Гроші — особливий товар, що є загальною еквівалентною формою вартості інших товарів. Вони є засобами нагромадження та платежу.

Слайд 3

Слайд 4

Гроші виконують ряд важливих функцій: Засіб нагромадження. Міра вартості . Засіб обігу. Засіб платежу. Світові гроші.

Слайд 5

Гроші виступають основним інструментом функціонування ринкової економіки. Вони виконують свої функції у результаті безперервного руху в сфері обігу. В обігу гроші функціонують реально, як наявна цінність і тому повинні виступати в певній формі, яка забезпечувала б їм необхідну довіру з боку суб'єктів ринку та необхідні зручності і вигоди останнім

Слайд 6

Паперові гроші Кредитні гроші. Вексель Банкнота Чек Кредитна картка Електронні гроші У сучасній грошовій системі функціонують:

Слайд 7

Паперові гроші -це грошові знаки, які випускаютьcя в обіг з метою заміни металевих грошей.

Слайд 8

Вексель -це письмове боргове зобов'язання встановленої законом форми, в якому вказані величина грошового боргу, строки його сплати.

Слайд 9

Банкнота - це вексель банку, за яким пред'явник може в будь-який час одержати гроші і яким банк замінює комерційний вексель. Банкнота в 100 рублей, СССР, 1947 год. 

Слайд 10

Чек - письмове розпорядження власника поточного рахунку в банку про виплату готівки або перерахування з його рахунку на інший рахунок певної суми грошей.

Слайд 11

Кредитна картка – це іменний платіжно-розрахунковий документ, який засвідчує особу власника рахунка в банку і надає йому право на придбання товарів і послуг у кредит без оплати готівкою

Слайд 12

Електронні гроші – це банківська система переказу грошових засобів за допомогою еом (комп’ютера)

Слайд 13

Найбільш актуальними в сучасних умовах є такі властивості грошей: економічність, тривалість використання, однорідність, подільність, портативність.

Слайд 14

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство