X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
тема...

Завантажити презентацію

тема...

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Піклування про здоров’я в сім’ї

Слайд 2

Мета: Розширити уявлення дітей про сім’ю, як основний чинник здоров’я, розвивати вміння піклуватись про здоров’я членів родини. Виховувати повагу до старших членів сім’ї.

Слайд 3

Обладнання: Ілюстративний матеріал: родина, відпочинок в сім’ї, фотомонтаж “ Разом працюємо і відпочиваємо, мікрофон, фішки, диск “ Чарівне яблуко ”, вірші Л. Савчук

Слайд 4

Спробуйте відгадати що це? У кожного воно є. В одних міцніше, в інших слабкіше, але для всіх воно найдорожчий скарб, його не купиш за гроші Це здоров’я.

Слайд 5

Гра “ Розклади фішки ” Пішов до школи не поснідавши. Зробив ранкову гімнастику. Одразу після обіду побіг грати у футбол. Купив яблука й зібрався їсти їх, не помивши. На обід з’їв бутерброд і запив газованою водою. Після школи відпочивав на дивані та дивився телевізор. У вільний час грав із друзями в рухливі ігри.

Слайд 6

Для того, щоб бути здоровим треба: Щодня робити зарядку Дотримуватись режиму дня Виконувати правила особистої гігієни Правильно харчуватись Берегти зір Одягатись по погоді Чергувати працю з відпочинком

Слайд 7

Щоб бути здоровим, потрібно щоденно піклуватись про своє здоров’я

Слайд 8

Наша сім’я В мене є : дідусь, бабуся І сестричка – звуть Настуся, Тато, мама, котик, я – Отака у нас сім’я. Л.Савчук

Слайд 9

Це сім’я - родина

Слайд 10

Слайд 11

Дружно руки підніміть А тепер їх опустіть Плесніть діти кілька раз За роботу настав час Отак хату підмітаєм, Так весь посуд вимиваєм З татом цвяхи забиваєм Потім вже відпочиваєм.

Слайд 12

Вгадай, що думає мама чи бабуся, коли ти: Розкидав Насмітив Розлив Розсипав Замастив Розбив Нагрубив склади підмети витри збери почисть признайся вибачся

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Нащо й ліпший клад, коли в сім’ї лад. Найбільше в нашій хаті свято, коли приходить з роботи мати. На сонечку тепло, біля матері добре. У дитини заболить пальчик, а у мами – серце.

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Телевітання “ День подяки ”

Слайд 20

Чарівні яблука

Слайд 21

Інтерактивна гра “ Мікрофон ” То хто, діти, піклується про ваше здоров’я в сім’ї? Як ви почуваєтесь у колі своєї сім’ї? Яку допомогу ви надаєте вдома? Чому треба жити з усіма в мирі та злагоді?

Слайд 22

Усміхніться всім навколо Небу, сонцю, квітам, людям. І тоді обов’язково День тобі веселим буде.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)