X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Татуювання

Завантажити презентацію

Татуювання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Татуювання

Слайд 2

Татуюва ння — зображення (малюнок) на шкірі живої людини та процедура його нанесення. Технічно татуювання полягає в ін'єкціях фарби в глибину шкіри, чим досягається довготривалість — «вічність» татуювань. Татуювання може бути декоративним, символічним, статутним (у певних соціальних групах).

Слайд 3

Історія Історія татуювання налічує не менш ніж 6000 років. Найстаріші татуювання знайдені при розкопках єгипетських пірамід у Гізі. Муміям близько чотирьох тисяч років, але малюнки на висохлій шкірі добре видно.

Слайд 4

Найбільший розквіт культура тату одержала в Японії, де дотепер шануються татуйовані люди. Саме майстри Хонсю, Хоккайдо й Сикоку вперше запропонували тривимірні зображення. Замість орнаментів і плоских фігур вони стали зображувати об'ємних і кольорових міфічних тварин

Слайд 5

Північну Америку мистецтво татуювання, скоріше за все, «припливло» через Берингову протоку разом із чукчами. Чукчі дружили з північноамериканськими індіанцями, які й передали мистецтво татуажа в Центральну й Південну Америку.

Слайд 6

Про татуювання довідалися в Європі завдяки мореплавцю Джеймсові Куку. В 1769 році він привіз із собою з мандрівок полінезійця, вкритого татуюванням із ніг до голови. Інші джерела стверджують, що мистецтво тату в Європу прийшло з Австралії, а саме з острова Самоа, ставши почесним, елітним у середовищі європейської знаті.

Слайд 7

Види татуювань Види татуювань можуть бути різні. Вони розрізняються за місцем нанесення, стійкості, тематиці і т.д. Єдине, що їх об'єднує, так це бажання людини прикрасити своє тіло малюнком. Це бажання може бути продиктовано радість, скорботою, вимогами соціуму, де обертається людина (армійські татуювання, тюремні наколки). В даний час сформувалися декілька популярних напрямків:

Слайд 8

1. Трібайл - абстрактна техніка в чорних і синіх тонах. Характерна особливість - гострі краї предметів;

Слайд 9

Механіка або кіберпанк - стиль змішання людини і машини (своєрідний Робокоп). Дуже близьким до нього є стиль біомеханіки, що зображують Хижака, Чужого і т.д. Дуже популярними в цьому стилі вважається творчість майстра під псевдонімом Гігер;

Слайд 10

Селтік - орнаменти в стилі стародавніх народностей (наприклад, кельтів);

Слайд 11

Орієнтал - красиві витіюваті орнаменти, характерні для Сходу;

Слайд 12

Реалізм - практично фотографія. Основне завдання майстра полягає в тому, щоб якомога точніше передати всі деталі зображення;

Слайд 13

Old Scholl - низькопробні за якістю сюжети у вигляді черепів, серця і т.д.;

Слайд 14

New Scholl - сучасний напрям, що відображає сьогоднішніх героїв коміксів, мультиків, фільмів і тому подібного.

Слайд 15

Племінні татуювання

Слайд 16

 Робити чи не робити татуювання? 

Слайд 17

Плюси Мінуси Татуіровка це вираження вашої індивідуальності. Ви можете набити символ, значення чи важливість якого будете розуміти тільки ви. Ця прикраса тіла. Ви в праві робити зі своїм тілом все, що вам захочеться. Експериментувати з кольором волосся, худнути або набирати вагу. Татуювання - це теж наш внесок у зміну власного тіла. І в цьому немає нічого поганого. Тату - це пам'ять. Ви, швидше за все, вирішили зробити тату не від нудьги, а від того, що пережили якийсь важливий період у своєму житті, який подарував вам дуже яскраві емоції або життєвий досвід. І це прекрасно - мати можливість зберегти цей момент у вигляді малюнка на тілі. Тату не робиться на час - це назавжди. Звичайно, його можна вивести за допомогою лазера, але тільки процедура ця обійдеться в рази дорожче, ніж коштувало набити татуювання і набагато болючіше. Тому якщо ви хочете набити ім'я свого чоловіка, з яким ви, як вам здається, будете разом на все життя, варто задуматися. Потрібно підійти до вибору майстра дуже відповідально. Вам потрібен надійний чоловік, який, по-перше, завдасть малюнок на тіло дуже акуратно, так, як ви цього хочете. І, по-друге, який стежить за стерильністю своїх інструментів. Ймовірно, під час того, як ви будете робити тату, у вас може проступити кров. Ви можете занести в кров інфекцію, хворобу, вірус. Тому не потрібно довіряти себе в руки ненадійних, сумнівних тату-майстрів. Важливо, щоб у майстра була хороша репутація. Все ж ви довіряєте йому частину свого тіла і здоров'я.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)