X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Електроізоляція

Завантажити презентацію

Електроізоляція

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Електроізоляція Підготувала Студентка групи 306-Т Кулявіна Аліна

Слайд 2

Електроізоля ція — властивість діелектрика перешкоджати проходженню електричних зарядів. У побуті ізоляцією також називають і сам шар діелектрика навколо провідника (наприклад, полімерне покриття електричних дротів).

Слайд 3

Призначення Електрична ізоляція призначена для запобігання утворенню електричного контакту між частинами електротехнічної установки, що знаходяться під різними електричними потенціалами.

Слайд 4

Види ізоляції - Робоча - Додаткова - Подвійна - посилена

Слайд 5

робоча

Слайд 6

додаткова 

Слайд 7

подвійна

Слайд 8

посилена

Слайд 9

Характеристики Електрична ізоляція характеризується: електричною міцністю, об'ємним і поверхневим електричними опорами, діелектричними втратами, короностійкістю, нагріво- і морозостійкістю, механічною міцністю.

Слайд 10

Експлуатація Під час експлуатації з метою забезпечення надійної та тривалої роботи ізоляції здійснюють профілактичні заходи. Треба усунути механічні пошкодження, зволоження, хімічний вплив, запилення. Але навіть, за нормальних умов, ізоляція постійно втрачає свої початкові властивості, старіє. З плином часу виникають місцеві дефекти, через що опір ізоляції починає різко знижуватись, а струм втрат — зростати. У місці дефекту з'являються часткові розряди, ізоляція вигорає. Відбувається так званий пробій ізоляції, внаслідок чого виникає коротке замикання, котре може призвести до пожежі або до ураження струмом.

Слайд 11

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)