X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дбайливийгосподар - дбайливий дім

Завантажити презентацію

Дбайливийгосподар - дбайливий дім

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дбайливий господар – заможний дім

Слайд 2

Слайд 3

Простирадла повтікали, Ковдри з ними за поріг І подушка, мов скакушка, Поскакала, хоч без ніг. Я за свічку – свічка в пічку, Я за книжку – утекла І під ліжко залягла. Хочу я напитись чаю, Але що це? Сам не знаю! Самовар мій повний вщерть Утікає шкереберть! Що зробилось?

Слайд 4

Ах негарне, нечупарне, Неумите поросятко, Чорне, ніби сажотрус. Ти на себе подивись. В тебе вакса за ушима, В тебе клякса під очима, В тебе руки – гидко взяти. То ж від тебе й штаненята, Сміх сказати, штаненята Геть від тебе подались.

Слайд 5

Рано – вранці на світанку Умиваються качата, Кошенята й мишенята, І жучки, і павучки. Тільки ти не умивався Замазурою зостався.

Слайд 6

І втекли від замазури І штанці, і чобітки. Треба, треба умиватись, Умиватись треба нам. Ви, бруднулі – замазури, Сором вам! Сором вам!

Слайд 7

Правила чистоти 1.Кожний ранок умивайся, чисть зуби, мий вуха та шию. 2.Завжди мий руки перед їдою. 3.Коротко стрижи нігті. 4.Користуйся носовою хустинкою. 5.Тримай у порядку своє волосся.

Слайд 8

Дії, які ви повинні виконувати, щоб бути заощадливими Дія 1. Дописувати зошит до кінця. Дія 2. Використовувати папір повторно. Дія 3. Робити закладки для підручників. Дія 4. Виготовляти корисне з некорисного.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)