X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
види пейзажу

Завантажити презентацію

види пейзажу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВИДИ ДИЗАЙНУ

Слайд 2

Види дизайну

Слайд 3

Дизайн У перекладі з англійської мови design - мета, задум, план. Дизайн - це творча задумка творця. Новий, незвичайний підхід до предметів і речей. Простіше кажучи, дизайн - це все те, що нас оточує, весь навколишній світ з усіма нововведеннями і постійним прогресом. Автомобілі, комп'ютери, тостери, телевізори, кондиціонери - скрізь постаралася рука конструктора-дизайнера. Але дизайн - це не тільки створення нових електроприладів і засобів зв'язку з навколишнім світом. Дизайн включає в себе і розробку буклетів, листівок, книг, одягу та меблів.

Слайд 4

Види дизайну Графічний Промисловий Ландшафтний Комп ютерний Дизайн одягу(аксесуарів) Фітодизайн

Слайд 5

Графічний дизайн Графічний дизайн - художньо-проектна діяльність по створенню гармонійного та ефективного візуально-комунікативного середовища. 

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Промисловий дизайн- використання комбінації прикладного мистецтва і прикладної науки для поліпшення естетики, ергономіки, архітектури, функціональності і зручності використання продукту

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Ландшафтний дизайн Ландшафтний дизайн – це вид благоустрою території за допомогою природних засобів: квітів, каменів, води і т.д. Ціль ландшафтного дизайну – залучити природу в повсякденне життя

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Комп ютерний або Веб-дизайн  (англ. Web design) — галузь веб-розробки і різновид дизайну, до завдання якого входить проектування призначених для користувача веб-інтерфейсів для сайтів або веб-застосунків.

Слайд 17

Слайд 18

Дизайн одягу(аксесуарів)- це один з напрямків творчої діяльності, метою якої є проектування комфортного, функціонально оправданого, естетично цілісного одягу, як одного з елементів предметного середовища, який відповідає відповідним матеріальним та духовним вимогам споживача.

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Фітодизайн - це складання квіткових композицій, букетів, придбання ексклюзивної сувенірної продукції; декорування приміщень живими рослинами; створення зимових садів, озеленення терас, балконів, міні-сади в склі.   

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Піктограма (від лат. pictus — мальований і грец. γράμμα — письмовий знак, риска, лінія) — умовний малюнок із зображенням будь-яких дій, явищ, предметів і т.д. Піктограми походять із давніх часів, де вони використовувалися на письмі Піктограми - це елементи візуальної комунікації, невеликі графічні символи, які передають певну інформацію. Піктограми переважно застосовують в брошурах, на сайтах, в листівках, і т.д.

Слайд 29

Слайд 30

Слайд 31

Слайд 32

Логотип - (дав.-гр. ὀ λόγος — слово, і ὀ τύπος — знак, відбиток) — графічний або текстовий символ, який представляє якийсь конкретний суб'єкт або об'єкт, наприклад — компанію, організацію, приватну особу або продукт. ТЕКСТОВІ ГРАФІЧНІ ЗМІШАНІ

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

Слайд 36

Слайд 37

Слайд 38

Слайд 39

Слайд 40

Слайд 41

руханка

Слайд 42

практична робота

Слайд 43

Підсумок уроку оцінювання

Слайд 44

рефлексія уроку

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство