X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Просторово-часові види мистецтва"

Завантажити презентацію

"Просторово-часові види мистецтва"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Просторово-часові види мистецтва Підготував Бондаренко Микита

Слайд 2

Просторово-часові види мистецтва Просторово-часові види мистецтва це ті види мистецтва,що поширюються одночасно у часі і просторі,а також сприймаються на зір и слух. До них відносять: Кіномистецтво Театр Танець Цирк Естрада Тощо.

Слайд 3

Кіномистецтво Кіномисте цтво — вид мистецтва, твори якого створюються за допомогою кінознімання реальних, спеціально інсценованих, або відтворених засобами анімації подій. У кіномистецтві поєднуються естетичні властивості театру, літератури, образотворчного мистецтва та музики на основі властивих лише йому виражальних засобів, головне з яких фотографічна природа кінозображення та монтаж.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Театр Теа тр — вид сценічного мистецтва, що відображає життя в сценічній дії, яку виконують актори перед глядачами, а також установа, що здійснює сценічні вистави певним колективом артистів і приміщення, будинок, у якому відбуваються вистави. Театр як мистецтво називають також театральним мистецтвом, а науку, що вивчає теорію та практику театрального мистецтва вивчає театрознавство.

Слайд 7

Театр Театральне мистецтво є синтетичним за своєю природою. Його твори містять у собі практично всі інші мистецтва: літературу, музику, образотворче мистецтво, хореографіюін.; а також використають численні досягнення найрізноманітніших наук й областей техніки. Так, наприклад, наукові розробки психології лягли в основу акторської й режисерської творчості, так само, як і дослідження в області семіотики, історії, соціології, фізіології.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Театральна сцена

Слайд 12

Слайд 13

Танець Та нець — вид мистецтва, де художні образи створюються засобами пластичних рухів людського тіла. В танці відображається емоційно-образний зміст музичних творів. Танець існував та існує в культурних традиціях всього людства й людських спільнот. Народний танець — яскраве вираження менталітету і творчості кожного народу, віддзеркалення традицій, хореографічної мови, пластичної виразності у співвідношенні з музикою. Класичний танець є основою мистецтва балету, започаткованого наприкінці XVI століття, і вимагає спеціальної підготовки. Естрадний танець має власну специфіку та підпорядкований завданням підтримки виступу певного естрадного співака.

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Цирк Цирк (лат. circus) — переважно кругла будівля з ареною (манежом) і трибунами для глядачів. У цирку відбуваються видовища (називані також цирком), супроводжувані музичною ексцентрикою, які демонструють силу і відвагу циркових артистів (силачів, акробатів, повітряних гімнастів, жонглерів, еквілібристів, ілюзіоністів, фокусників, вершників, велофігуристів, боротьби, муштрувальників свійських і приборкувачів диких тварин тощо).

Слайд 17

Скачки в римському цирку. Картина Куна, 1913

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство