X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Клод Моне

Завантажити презентацію

Клод Моне

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Клод Моне Клод Моне. «Враження. Схід сонця» («Impression. Soleil levant»). Клод Моне. «Латаття. Зелене відзеркалення , ліва сторона" Клод Моне. "Біле латаття" Клод Моне. "Водяні лілії та японський місток" Клод Моне ." Клумба з ірисами у саду " Клод Моне ."Водяні лілії (хмари)"

Слайд 3

Імпресіонізм Художній напрям, якому властиве витончене відтворення особистісних вражень, спостережень, мінливих миттєвих відчуттів і переживань. Сформувався у Франції в другій половині XIX ст., насамперед у малярстві. Слово «імпресіонізм» походить від назви картини Клода Моне «Враження. Схід сонця» («Impression. Soleil levant», 1872).

Слайд 4

Слайд 5

  Визначальні риси імпресіонізму: зображення не самого предмета, а враження від нього; орієнтація на почуття, а не на розум; суб’єктивне переживання кольору, світла, простору; чисті, спектральні кольори, майже не змішуючись, наносяться на полотно; контрастність.     

Слайд 6

У музиці напрям розвивався у творчості М. Равеля, К. Дебюссі, Дж.Пуччіні. Засновниками літературного імпресіонізму вважаються брати Ґонкури. Виявився він також у творчості Ґі де Мопассана, М. Пруста, К. Гамсуна, О. Уайльда, Р. Л. Стівенсона, А. Шніцлера, А. Чехова, І. Буніна та ін.

Слайд 7

Визначальні риси імпресіонізму в літературі: змалювання світу ніби у процесі безпосереднього бачення; етюдність; суб’єктивність образів, ліризм; використання метафор, епітетів, що створюють певний настрій, враження; описи епізодичні, фрагментарні; велике значення - кольору, світлотіні; використання ліричного монологу, незакінчених фраз і думок.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство