X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Художні засоби живопису. Види, стилі та жанри живопису.

Завантажити презентацію

Художні засоби живопису. Види, стилі та жанри живопису.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

вид образотворчого мистецтва, специфічною особливістю якого є відтворення художніх образів за допомогою фарб, що наносяться на певну поверхню (папір, полотно, дерево, камінь, бетон, метал тощо)

Слайд 3

Монументально- декоративний живопис Станковий живопис Мініатюра Декораційний живопис

Слайд 4

Вид живопису, якому властиві філософсько-епічне розуміння дійсності, суспільно-значущий зміст, масштабність задуму, громадянський пафос, високий лад образів, звернення до великої колективної аудиторії, тощо. Монументальний живопис тісно пов'язаний з архітектурою, підпорядковується архітектурній споруді, створюючи синтез — органічне поєднання різних видів мистецтв у межах єдиного художнього твору. Твори живопису великого розміру, створені для прикрашання архітектурних споруд та ансамблів (стінні розписи, мозаїка, вітражі тощо)

Слайд 5

Вид живопису, який об'єднує твори, що мають самостійне значення і не пов'язані з архітектурним ансамблем. Назва походить від слова «станок» — мольберт, на який ставиться підготовлена основа — картон, дошка, полотно для малювання картин. Твори такого виду живопису можна переносити, зберігати в житлових приміщеннях, установах, музеях тощо

Слайд 6

Невелика картина або портрет витонченої роботи. Відрізняється від решти видів живопису малими розмірами (розписані шкатулки, пудрениці, медальйони тощо)

Слайд 7

Використовується для створення ескізів костюмів, театральних декорацій та кінодекорацій.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Галузь мистецтва, присвячена зображенню конкретних історичних явищ суспільного життя минулого та сучасного, а також діяльності історичних осіб.

Слайд 11

Галузь мистецтва, присвячена відображенню у художніх творах подій та сцен повсякденного життя людини.

Слайд 12

Один із жанрів в образотворчому мистецтві, присвячений зображенню первісної або зміненої людиною природи. Лише у XIX ст. пейзаж став поширеним жанром. З часом він розгалужується на різновиди: парковий, історичний, міський, індустріальний тощо. Марина – зображення морського пейзажу.

Слайд 13

(від французького «мертва природа») — один із жанрів образ отворчого мистецтва, присвячений зображенню неживих предметів

Слайд 14

Галузь образотворчого мистецтва (переважно малярства), присвячена військовій тематиці. Головним чином відображує бойові події.

Слайд 15

Жанровий різновид образотворчого мистецтва, що зображує тварин, птахів.

Слайд 16

Зображення людини або групи людей.

Слайд 17

Зображення богів, святих, релігійних сюжетів.

Слайд 18

Зображення міфологічних героїв і сюжетів.

Слайд 19

Слайд 20

Пізнавальна Естетична Релігійна Ідеологічна Соціально-виховна Документальна

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство