X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Винайдення радіо

Завантажити презентацію

Винайдення радіо

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Винайдення радіо О.С. Поповим

Слайд 2

Значення відкриття електромагнітних хвиль. Біографія О.С. Попова Наукова діяльність О.С. Попова. Будова і принцип дії радіоприймача. Література

Слайд 3

Лише в 1888 р. електромагнітні хвилі були вперше експериментальне отримані й вивчені Г.Герцем. За допомогою тонких експериментів він довів, що в усіх випадках електромагнітні хвилі поводяться як видиме випромінювання, законо мірності якого були на той час добре вивчені.

Слайд 4

Олександр Попов Відомий російський фізик. Перший в світі побудував радіопередавач і приймач, передав першу в світі телеграму, винайшов антенну і багато інших пристосувань для радіопередавача і радіоприймача. У 1882 р. закінчив фізико-математичний факультет Петербурзького університету і був залишений у ньому для підготовки до наукової діяльності. Був викладачем фізики та електротехніки.

Слайд 5

Після опублікування в 1888 р. праць Г.Герца з електродинаміки О.С.Попов почав вивчати електро магнітні явища,. Добре розуміючи потребу флоту в засобах бездротової сигналізації, він поставив перед собою задачу вико ристання електромагнітних хвиль для сигналізації: по шук достатньо чутливого індикатора електромаг нітних хвиль, розробка приладу, здатного реєструва ти електромагнітні хвилі, які випромінює вібратор Герца. В якості індикатора О.С.Попов обрав радіокондуктор, запропонований французьким фізиком Е.Бранлі і названий пізніше когерером. Перший когерерний радіоприймач О. С. Попова, 1895 рік

Слайд 6

Він у 1895 р. збудував і продемон стрував у дії перший радіоприймач, який працював на релейній схемі: дуже мала енергія електромагніт них хвиль за допомогою спеціального пристрою ко герера - використовувалася для керування електродзвінком.

Слайд 7

1 5 1. Когерер 2. Реле 3. Дзвінок 4. Ударник 5. Антена 6. Заземлення 2 6 4 3

Слайд 8

7 травня 1895р. демонструє перший радіоприймач і здійснює перший сеанс радіозв’язку на відстань 64 м, однак свого винаходу не запатентував. Радіо використовується в Україні для радіотелеграфічного зв'язку з 1902 року. Початки радіомовлення припадають на 1924.

Слайд 9

Журнал «Физика в школе» Т.И.Трофимова. “Курс фізики”, изд. “Вища школа”, “Курс загальної фізики”, Г.А.Зисман, О.М.Тодес, изд. “Едельвейс” С.У. Гончаренко «Фізика»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Наука