X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Компанія Magen Life

Завантажити презентацію

Компанія Magen Life

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Компанія Magen Life Місія компанії – “Здоров’я без кордонів”

Слайд 2

Основні цілі компанії: диверсифікація ринку медичних послуг надання якісних медичних та профілактичних послуг задоволення потреб споживачів у якісному медичному обслуговуванні отримання економічної вигоди розширення діяльності відкриття філій та представництв закордоном

Слайд 3

Послуги компанії складання індивідуальної медичної програми; організацію повного циклу діагностичних обстежень і курсу лікування в Ізраїлі; підбір необхідних фахівців з числа завідувачів відділеннями, професорів і провідних фахівців ізраїльських клінік; організацію діагностичних досліджень в найкоротші терміни тощо.

Слайд 4

Компанія Magen Life бере на себе: візову підтримку; заказ квитків; бронювання місць у будь-яких готелях Ізраїлю; організацію екскурсій; супровід з перекладом в лікарнях.

Слайд 5

Переваги лікування в Ізраїлі: Ізраїль заслужено вважають провідною державою у світі по рівню розвитку медицини. У Ізраїлі ефективно лікується безпліддя, вдало проводиться штучне запліднення, на ультрасучасному рівні знаходиться хірургія. Клініки Ізраїлю оснащені новітніми науковими розробками і унікальним устаткуванням, що дозволяє проводити діагностику і операції. Видатні успіхи досягнуті в складній онкологічній хірургії, нейрохірургії, кардіохірургії, трансплантації органів, пластичної реконструктивної хірургії, офтальмології, гастроентерології.

Слайд 6

Завдяки високому рівню медицини, Ізраїль займає третє місце в світі за тривалістю життя (жінки – 82 роки, чоловіки – 78 років). Компанія Magen Life пропонує Вам свої послуги в організації зустрічі, супроводі протягом всього періоду перебування, розміщенні на мешкання в готелях, проведенні оперативної діагностики і ефективного лікування в провідних медичних центрах Ізраїлю. Наша компанія зробить Ваш візит в нашу країну максимально комфортним!

Слайд 7

Порівняльна характеристика Magen Life і Держ.установ «МагенЛайф» Держ. клініки Вибірлікаря Спеціалізованіфахівці в галузі Лікар, що має право працювати в лікарні Вибірумов Раннє бронювання. Окрема палата Загальна палата Вибір медичного закладу Великий вибір послуг В рамках програми закладу Вибір анестезіолога Самостійний вибір лікаря Нав’язування Часперебування Прикріпленнялікаря на 24 години Держ. установи діють тільки в певні години відповідальності Оплата Поетапна оплата. Попередня оплата Діагностика Швидка діагностика Довге очікування

Слайд 8

Організаційна структура Тип контролю - непрямий Матрична організаційна структура. щомісячна звітність, що надсилається до офісу країни походження; додатки до оперативної звітності, включаючи фінансові звіти (баланс, звіти про доходи, бюджети); фінансові співвідношення.

Слайд 9

Діловий етикет Основна якість ізраїльтян - відкритість і прямота, відвертість, що вони привносять і в ділові відносини. Діловий одяг – неофіційний, цілком припустимі шорти, сорочки, кептарі; краватки для чоловіків необов'язкові. Робочий тиждень в Ізраїлі починається в неділю вранці. Поширена обговорення справ за їжею - це одна з форм ділової активності. За трапезою прийнято говорити і про справи професійних, і про сімейні.

Слайд 10

Дякуємо за увагу!!!!!!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина