X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ймовірність

Завантажити презентацію

Ймовірність

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Ймовірністю події називають відношення кількості сприятливих для цієї події результатів до кількості всіх можливих результатів

Слайд 3

У подарунок Білосніжці гномик нарвав букет з 9 квіток, серед яких було 4 червоні. Яка ймовірність, що Білосніжка першою візьме саме червону квітку?

Слайд 4

Кількість сприятливих подій дорівнює 4 (маємо чотири червоні квітки). Кількість усіх можливих подій дорівнює 9 (у букеті всього дев’ять квіток). Отже, ймовірність вибрати червону квітку дорівнює 4/9.

Слайд 5

Яка ймовірність, що Кіт у чоботях зможе наздогнати мишу, не знімаючи своїх чобіт?

Слайд 6

Кількість сприятливих подій дорівнює 1 (кіт спіймає мишу). Кількість всіх можливих результатів дорівнює 2 (або спіймає, або не спіймає). Отже, шукана ймовірність дорівнює ½ (або 50%).

Слайд 7

Ймовірність достовірної події дорівнює 1. Ймовірність неможливої події дорівнює 0.

Слайд 8

У зграї гусей є 10 сірих і 5 білих. Яка ймовір- ність, що Івасик Телесик полетить на шиї у білого гусака?

Слайд 9

Яка ймовірність, що Баба Яга народилася 13 числа ?

Слайд 10

У корзинці в Червоної Шапочки є 8 пиріжків, із них 5 з повидлом. Яка ймовірність того, що взятий навмання пиріжок виявиться не з повидлом?

Слайд 11

Відомо, що розмір ноги у зведеної сестри Попелюшки у два рази більший, ніж у самої Попелюшки. Яка ймовірність того, що зведена сестра зможе одягти кришталевий черевичок?

Слайд 12

Феї, граючись, розсипали картки з буквами, на яких було написано слово МАТЕМАТИКА. Яка ймовірність того, що взявши перевернуту картку, ви візьмете літеру М?

Слайд 13

Буратіно хоче зіграти в лотерею. У лотереї розігрується 250 білетів, з яких виграшних лише 10. Яка ймовірність, що Буратіно виграє в цій лотереї, купивши тільки один білет?

Слайд 14

Чебурашка задумав число від 1 до 20. Яка ймовірність, що задумане число не ділиться на 3?

Слайд 15

У Країні Чудес є чарівні кубики, пофа- рбовані в два кольори: червоний і синій. Ймовірність падіння кубика на червону грань дорівнює 1/3. Допоможіть Алісі дізнатися, скільки кубик має синіх граней.

Слайд 16

Дякуємо за допомогу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика