презентація
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Правила моральної етики за Василем Сухомлинським Формування та розвиток емпатійних емоцій у дитинстві Почуття обов’язку Відповідальність за свої вчинки Виховання почуття вдячності Залучення дітей до суспільної праці Екологічна культура як складова морально-етичного виховання Родинне виховання, співробітництво педагогів і батьків Ліна - null
Формування та розвиток емпатійних емоцій у дитинстві Прояв нетерпимості до зла. Допомагай слабким та беззахисним, будь чутливим до чужого горя. В. Сухомлинський.
Почуття обов’язку Ти живеш серед людей, твої бажання, твої вчинки – це радість або сльози твоїх близьких. Роби так, щоб людям, які оточують тебе було добре. В. Сухомлинський.
Відповідальність за свої вчинки Вам хочеться зламати квітучу гілочку. Але якщо кожен задовольнить таке бажання, квітучий кущ перетвориться на оголене гілля. Людям нічим буде милуватися – своїм вчинком ви крадете у них красу. В. Сухомлинський.
Виховання почуття вдячності Ти користуєшся благами, створеними іншими людьми. Будь вдячний, плати їм за це добром. В. Сухомлинський.
Залучення дітей до суспільної праці Усі блага і радощі життя створюються працею і тільки працею. Праця – корінь моральності. В. Сухомлинський.
Екологічна культура, як складова морально-етичного виховання Краса природи відіграє велику роль у вихованні духовного благородства. Вона виховує в душі здатність відчувати, сприймати тонкощі, відтінки речей, явищ, порухи серця. В. Сухомлинський.
Родинне виховання, співробітництво педагогів і батьків Культ сім’ї, особливо культ матері, - це необхідний духовний зв’язок поколінь, передача та успадкування моральної культури. В. Сухомлинський.
Схожі презентації
Категорії