X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
презентація

Завантажити презентацію

презентація

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правила моральної етики за Василем Сухомлинським Формування та розвиток емпатійних емоцій у дитинстві Почуття обов’язку Відповідальність за свої вчинки Виховання почуття вдячності Залучення дітей до суспільної праці Екологічна культура як складова морально-етичного виховання Родинне виховання, співробітництво педагогів і батьків Ліна - null

Слайд 2

Формування та розвиток емпатійних емоцій у дитинстві Прояв нетерпимості до зла. Допомагай слабким та беззахисним, будь чутливим до чужого горя. В. Сухомлинський.

Слайд 3

Почуття обов’язку Ти живеш серед людей, твої бажання, твої вчинки – це радість або сльози твоїх близьких. Роби так, щоб людям, які оточують тебе було добре. В. Сухомлинський.

Слайд 4

Відповідальність за свої вчинки Вам хочеться зламати квітучу гілочку. Але якщо кожен задовольнить таке бажання, квітучий кущ перетвориться на оголене гілля. Людям нічим буде милуватися – своїм вчинком ви крадете у них красу. В. Сухомлинський.

Слайд 5

Виховання почуття вдячності Ти користуєшся благами, створеними іншими людьми. Будь вдячний, плати їм за це добром. В. Сухомлинський.

Слайд 6

Залучення дітей до суспільної праці Усі блага і радощі життя створюються працею і тільки працею. Праця – корінь моральності. В. Сухомлинський.

Слайд 7

Екологічна культура, як складова морально-етичного виховання Краса природи відіграє велику роль у вихованні духовного благородства. Вона виховує в душі здатність відчувати, сприймати тонкощі, відтінки речей, явищ, порухи серця. В. Сухомлинський.

Слайд 8

Родинне виховання, співробітництво педагогів і батьків Культ сім’ї, особливо культ матері, - це необхідний духовний зв’язок поколінь, передача та успадкування моральної культури. В. Сухомлинський.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика