X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
презентаціяа

Завантажити презентацію

презентаціяа

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Використанння мультимедійних технологій

Слайд 2

мультимедійні технології

Слайд 3

мультимедійні технології Поштар приніс листа Матеріал: індивідуальні конверти, в кожному з яких лежить по дві чи три картинки з предметними малюнками. Назви малюнків повинні складатися з двох чи трьох складів. Всі діти отримують конверти з картинками, уважно розглядають зображені на них предмети і за завданням вчителя відбирають ті, назви яких складаються з двох складів, потім ті, назви яких складаються з трьох складів. Відповідають діти по черзі. Відповіді висвічуються на екрані.

Слайд 4

мультимедійні технології Знайди "смачне" слово Вчитель пропонує дітям вибрати солодощі, назви яких складаються з двох чи трьох складів. Діти з однієї команди повинні назвати слова з двох складів, з другої - з трьох. Після аналізу роботи учнів вчитель підводить підсумок, чому не всі солодощі названі ( назви деяких солодощів мають меншу або більшу кількість складів ).

Слайд 5

мультимедійні технології Нагодуй тваринку Матеріал: картинки із зображенням тварин. Спочатку вчитель допомагає дітям згадати, яка тварина чим живиться. Потім пропонує назвати тільки ті слова, в яких є дві голосних букви, що означають їжу, і сказати, якій тварині можна це дати.

Слайд 6

мультимедійні технології Допоможи Незнайкові Матеріал: картки, на яких зображено звукові моделі слів. Вчитель каже дітям, що Незнайко засумував, він забув назви птахів і просить йому допомогти. Потрібно підібрати такі слова, які відповідають звуковій моделі.

Слайд 7

мультимедійні технології Підбери лялькам одяг Матеріал: дві ляльки. Вчитель пропонує дітям підібрати імена лялькам: у імені однієї ляльки наголос має падати на перший склад, другої на другий. Потім діти повинні вибрати одяг для ляльок: для Тані - речі, в назвах яких є тверді приголосні звуки, для Марини - речі, в назвах яких є м'які приголосні звуки. Учні оцінюють правильність відповідей. В кінці вчитель звертає увагу на те, що не всі речі підійшли лялькам, з'ясовує чому.

Слайд 8

мультимедійні технології Магазин іграшок Матеріал: іграшки: лялька, машина, мишка, ослик, Петрушка, собака, щеня, лисичка, Чебурашка, верблюд, танк. Дітям дається завдання - розложити в магазині іграшки. Розкладуючи, діти повинні чітко і ясно вимовляти їх назви, визначити кількість складів, послідовність звучання їх в слові. Іграшки, що мають назви з двох складів, розкладаються на полиці зліва, а з трьох - справа. Вчитель радиться з дітьми, куди слід помістити Чебурашку і танк, і з'ясовує, чому ці іграшки неможна помістити разом з іншими. Склади розповідь - загадку Кожен з учнів повинен описати тваринку, яка йому найбільше подобаєть на екрані, вказавши, скільки складів в назві тварини. За описом діти відгадують, про яку тварину йдеться.

Слайд 9

мультимедійні технології Дві криниці На екрані дві криниці, біля них стоять відра, якими можна дістати воду. Вибрати відро потрібно так, щоб буква на ньому підішла до тих, якінаписані на зрубі. Повинні вийти по чотири різних слова, які відрізняються однією буквою.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне