X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
осмічна подорож з математикою

Завантажити презентацію

осмічна подорож з математикою

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

48 : 8 6 х 9 32 : 8 7 х 9 8 х 8 54 : 9 7 х 8 63 : 7

Слайд 3

Матері 24 роки, а донці 4 роки. У скільки разів мати старша за доньку? На скільки років донька молодша за матір? 24 – 4 24 : 4 Теслярі розпиляли колоду завдовжки 18 м на 9 однакових частин. Яка довжина однієї частини? Якою буде довжина 5 таких частин? 18 : 9 х 5 18 : 9

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Венера – найближча сусідка Землі. Хоч у планети схожі із Землею розміри і будова, проте умови на поверхні нагадують справжнє пекло. Планета одержує більше сонячного тепла, ніж Земля, оскільки знаходиться ближче до Сонця. Дощі тут йдуть кислотні. Венера обертається у напрямку, протилежному Землі. Сонце встає там на заході. Рік на Венері коротший, всього 225 земних діб. У стародавніх римлян Венера була богинею кохання і краси.

Слайд 8

Летимо на Марс

Слайд 9

Марс – називають червоною планетою. Там багато піску червоного кольору. На Марсі дуже холодно, це четверта планета сонячної системи.

Слайд 10

На Марс уже кілька разів прилітали космічні кораблі, запущені американськими та російськими вченими. Але ніяких слідів життя не вдалось знайти. Марс удвічі менше за Землю і має два супутники – Фобос і Деймос.

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

4 фартухи – 8 м тканини ? Фартухів – 18 м тканини

Слайд 14

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика