X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Математична подорож материками Землі

Завантажити презентацію

Математична подорож материками Землі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Математична подорож материками Землі 3 клас

Слайд 2

Любий третьокласнику! За допомогою цікавих задач ти зможеш не тільки перевірити свої здібності, а й познайомитися з материками Землі, дізнатися про них багато нового та незвичайного. Зацікавився? Тоді вирушаємо!

Слайд 3

Євразія Євразія – найбільший материк світу. Він складається з двох частин – Європи та Азії. На території Євразії розташовано більш ніж 90 держав, у яких живуть люди різних національностей.

Слайд 4

Євразія На території України мешкає приблизно 46 млн осіб, на території Польщі – на 11 млн осіб менше, Росії – на 108 млн осіб більше, ніж у Польщі. Скільки всього мільйонів осіб мешкає на території цих трьох держав?

Слайд 5

Євразія Площа озера Сасик 210 квадратних метрів, а озера Ялпуг – 149 квадратних метрів. На скільки площа Ялпуга менша за площу Сасика? Озеро Ялпуг

Слайд 6

Євразія Довжина Дніпра – 2200 км. Довжина Волги – на 1300 км більша, а довжина Дунаю – на 700 км менша, ніж довжина Волги. На скільки кілометрів коротший Дон від Дунаю, якщо його довжина 1870 км? Річка Волга

Слайд 7

Північна і Південна Америка Два материки Північна і Південна Америка утворюють частину світу – Америку. На її території розташовано близько 40 держав. Найбільші країни Північної Америки – Канада, США, Мексика, Південної Америки – Бразилія, Аргентина, Перу, Чилі, Венесуела.

Слайд 8

Північна і Південна Америка Найкоротша у світі річка протікає в США. Вона тече з озера Девіл-Лейк у Тихий океан. Її довжина всього 36 метрів. У річки – коротульки й ім’я коротке – Ді.

Слайд 9

Північна і Південна Америка Американський фермер засадив дві ділянки землі овочами. Обидві ділянки мають прямокутну форму. Периметр першої ділянки дорівнює 240 м. Периметр другої ділянки – 320 м. Ширина ділянок однакова. Знайди довжину першої і другої ділянки.

Слайд 10

Північна і Південна Америка Налічується 12 морів Тихого океану, по 9 морів - у Північно – Льодовитому та Атлантичному океанах, 5 морів – у Індійському. Скільки всього морів світу?

Слайд 11

Африка На 8 тисяч кілометрів з півночі на південь простягнувся материк Африка. Його береги омивають два океани: Індійський та атлантичний. На території Африки розташовано майже 60 країн. Найбільші з них – Судан, Алжир, Лівія, Єгипет, Заїр. Населення Африки різниться за кольором шкіри, мовою, національними традиціями.

Слайд 12

Африка На Африканському континенті розташована країна Єгипет. Саме тут знаходиться одне з семи чудес світу – єгипетські піраміди. Піраміди – це гробниці фараонів. Деяким з них понад шість тисяч років. До наших часів збереглося близько 70 пірамід.

Слайд 13

Африка Висота однієї з єгипетських пірамід – 100 м. Це у 8 разів менше, ніж периметр квадратної основи піраміди. Знайди довжину сторони основи піраміди. основа піраміди

Слайд 14

Африка В Африці росте дерево, плоди якого схожі на гарбузи, а смаком нагадують картоплю. Одне дерево може прогодувати протягом року трьох людей. У селищі живе 75 осіб. Скільки таких дерев потрібно селищу, щоб прогодуватися протягом року?

Слайд 15

Африка Найбільша річка у світі – Ніл, її довжина 6671 км. А найбільша річка Європи Волга має довжину 3690 км. Постав питання до задачі і розв’яжи її. Річка Ніл

Слайд 16

Африка Страусове яйце має масу 1 кг 500 г. На скільки грамів яйце страуса важче за куряче яйце масою 62 г ?

Слайд 17

Австралія Австралія – найменший із континентів. На його території розташована лише одна держава – Австралія. Населення країни – в основному переселенці з Європи, які розмовляють англійською мовою. На території Австралії є й пустелі, і тропічні ліси. Береги материка омивають два океани: Індійський і Тихий.

Слайд 18

Австралія Австралійський фермер вирішив огородити прямокутну ділянку землі парканом. Скільки метрів паркану потрібно, якщо ширина ділянки – 50 метрів, а довжина – 80 метрів?

Слайд 19

Австралія Петрик учив розмовляти свої трьох папужок: Кешу, Чубчика і Лимончика. За три роки Кеша вивчив 150 слів, Чубчик – у 3 рази менше, ніж Кеша. А Лимончик – у 2 рази більше, ніж Чубчик. На скільки слів більше знає Кеша, ніж Лимончик?

Слайд 20

Австралія Скільки кілометрів подолає кенгуру за 3 години, якщо рухатиметься зі швидкістю 46 км/год ?

Слайд 21

Австралія Щоб кенгуру не шкодили посівам, австралійський фермер обніс ділянку городу квадратної форми огорожею завдовжки 3600 метрів. Знайди сторону ділянки.

Слайд 22

Австралія Кожен із семи кенгуру з’їв однакову кількість морквин. Загальна кількість морквин виражається трицифровим числом 3 ...0 . Знайди кількість з’їдених кожним кенгуру морквин.

Слайд 23

Антарктида Материк Антарктида – п’ятий за розміром серед усіх материків. Цей континент – найхолодніша частина поверхні Землі. З усіх боків його оточують найсуворіші моря на планеті. На ньому завжди бушують сильні, різкі вітри й заметілі, а вся територія вкрита вічним снігом і кригою.

Слайд 24

Антарктида Тимчасове населення Антарктиди складають близько 50 осіб – учені й дослідники з 18 країн світу. А влітку сюди приїздять десятки тисяч туристів.

Слайд 25

Антарктида Найхолодніше місце на Землі – Полюс Недосяжності в Антарктиді, де середня температура повітря дорівнює -58 С. На скільки градусів вища середня зимова температура у твоєму місті, ніж середня температура повітря на Полюсі Недосяжності?

Слайд 26

Антарктида Кожного року пінгвінам доводиться проходити 90 км до місць свого гніздування, а потім повертатися назад на узбережжя з пташенятами. Шлях якої довжини пройде пінгвін за 5 років?

Слайд 27

Антарктида Улітку на полюсі день і ніч тривають по 24 год. На екваторі ж день завжди дорівнює ночі, а саме - кожний по 12 год. У скільки разів день коротший на екваторі, ніж на полюсі влітку? Екватор

Слайд 28

Антарктида Довжина китової акули складає половину довжини синього кита. Знайди довжину китової акули, якщо довжина синього кита – 30 м. Китова акула Синій кит

Слайд 29

Наша подорож закінчилася. Ти дізнався багато нового про материки Землі та їх мешканців. А заглянувши до енциклопедії, ти ще більше збагатиш свої знання. До нових зустрічей!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика