X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ МАРАФОН

Завантажити презентацію

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ МАРАФОН

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Цьому "пристрою", який іноді ще зустрічається в сільських магазинах, вже більше 4000 років. Перша згадка про нього знайдена в Месопотамії і належить приблизно до 3500 року до н.е. Цей “пристрій” мав вигляд дощечки із заглибленнями, в яких утримувалися намистинки камінці. У Стародавньому Єгипті в V столітті до н.е. стали застосовувати палички з нанизаними на них камінцями. У Росії він з'явився в XVI столітті. Його до цих пір широко застосовують в Японії, а також Китаї, де він є частиною давньої традиції. Китайська варіація цього пристрою називається суаньпань, японська - соробан. У Японії навчання використанню соробан залишається обов'язковим для початкової школи. Назвіть цей пристрій. А) лінійка Б) циркуль В) таблиця множення Г) рахівниця Вчитель математики Іллінської ЗОШ І-ІІІ ступенів Цой І.Ф.

Слайд 2

Яке число в давній русі називалось “тьма” А) 10000 Б) 1000 В) 1000000 Г) 100000 Вчитель математики Іллінської ЗОШ І-ІІІ ступенів Цой І.Ф.

Слайд 3

Не зважаючи на свою чисельність населення у Китаї використовується всього-на-всього прізвищ А) 1000 Б) 20000 В) 200 Г) 100 Вчитель математики Іллінської ЗОШ І-ІІІ ступенів Цой І.Ф.

Слайд 4

Сама найкоротша війна тривала… А) 38 хв Б) 8 хв В) 18 хв В) 58 хв Вчитель математики Іллінської ЗОШ І-ІІІ ступенів Цой І.Ф.

Слайд 5

Довжина волосся на голові, яка відрощується в середньому людиною протягом життя дорівнює… А) 725 км Б) 725 м В) 72 м Г) 1 км Вчитель математики Іллінської ЗОШ І-ІІІ ступенів Цой І.Ф.

Слайд 6

При посмішці у людини "працюють" м'язи. Яка їх кількість? А) 9 Б) 17 В) 7 Г) 19 Вчитель математики Іллінської ЗОШ І-ІІІ ступенів Цой І.Ф.

Слайд 7

Вчитель математики Іллінської ЗОШ І-ІІІ ступенів Цой І.Ф.

Слайд 8

Використані джерела: http://muzey-factov.ru/tag/mathematics http://www.fandv.ru/interesnit-facti-o-chislah http://funnymath.ru/puzzle http://nsportal.ru/nachalnaya-shkola/matematika/interesnye-zadachi-po-matematike http://www.mathworld.ru/content Вчитель математики Іллінської ЗОШ І-ІІІ ступенів Цой І.Ф.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика