X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Факторіал"

Завантажити презентацію

"Факторіал"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Для зручності будемо вважати, що сім'я (бабуся, дідусь, мама, тато, дочка, син) буде розсаджуватися по черзі. Для зручності будемо вважати, що сім'я (бабуся, дідусь, мама, тато, дочка, син) буде розсаджуватися по черзі. У бабусі - 6 варіантів вибору стільців. У дідуся - 5 варіантів вибору стільців. У мами - 4 варіанти вибору стільців. У тата - 3 варіанти вибору стільців. У дочки - 2 варіанти вибору стільців. У сина - 1 варіант вибору стільців. За правилом множення: 6 × 5 × 4 × 3 × 2 × 1 = 720 (днів).

Слайд 3

добуток натуральних чисел від одиниці до n включно, позначається n!: добуток натуральних чисел від одиниці до n включно, позначається n!: n! = 1 × 2 × 3 × 4 ×...×( n - 2) × (n - 1) × n. «factor» - «множник» «Ен факторіал» - «складається з n множників ».

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Рішення: Нехай злодії розбігаються по черзі. Рішення: Нехай злодії розбігаються по черзі. У першого - 4 варіанти вибору У другого - 3 варіанти вибору У третього - 2 варіанти вибору У четвертого - 1 варіант вибору За правилом множення 4 ∙ 3 ∙ 2 ∙ 1 = 4! = 24 Відповідь: 24 способи.

Слайд 7

Для алгебри - 7 варіантів розташування в розкладі Для алгебри - 7 варіантів розташування в розкладі Для геометрії - 6 варіантів Для літератури - 5 варіантів і т.д. За правилом множення отримуємо 7 ∙ 6 ∙ 5 ∙ 4 ∙ 3 ∙ 2 ∙ 1 = 7! = 5040

Слайд 8

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика