Українські народні казки
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Українські народні казки Підготувала вчитель НВО №5 ім. Сергія Єфремова м. Хмельницького Данильчук Г.С.
Сьогодні ми казку сюди запросили, Щоб бачити казку і слухать гуртом, А казка в дорозі десь загубилась – Давайте її пошукаєм разом. Сьогодні ми казку сюди запросили, Щоб бачити казку і слухать гуртом, А казка в дорозі десь загубилась – Давайте її пошукаєм разом.
Що ви знаєте про казку? Які є види казок? Чому казки називають народними? Які казки є найдавнішими?
ІІ конкурс “Розминка” Як звали півника в казці “Колосок”? Що знайшли цап і баран посеред поля? Кого викрала лиска? Хто з героїв сказав: “Біля старої вільхи виводок тетеревенят пасеться?”
ІІ конкурс “Розминка” Хто грав на скрипці біля лисиччиної хатки? 2. Що означає вислів “накивати п’ятами”? 3. Кого в казці “Рукавичка” звали іклан? 4.Який герой казки був сміливим та не дужим?
ІV конкурс “Впізнай за канвою” Проженімо, збирайтеся, майнули, пошили, пішли, ідуть та ідуть, лежить, бери, узяли, ідуть та ідуть.
ІV конкурс “Впізнай за канвою” Наказує, йде, вернувся, поки почув, спізнився, узяв, пішов, грає, співає.
V конкурс “Характеристика героїв” - Хто з персонажів народних казок весь час шкодить людям та звірам, але потім найчастіше дістає заслужену кару?
Казка — вигадка, всяк знає, Але казка — дивина. В ній усе не так буває І потрібна нам вона! Нас вона навчає жити І поради нам дає. Все в ній вміє говорити І у казці — правда є. До роботи нас привчає І гостинності нас вчить. Той, хто казочки читає, Потім буде добре жить. Бо умітиме радіти І сміятись в добрий час. Вмітиме добро творити. Казка мудрим робить нас.
Схожі презентації
Категорії