X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
закріплення букви т

Завантажити презентацію

закріплення букви т

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок читання в 1 класі Закріплення букви Т т Оборонько Катерина Олексіївна вчитель початкових класів Уманської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради Черкаської області

Слайд 2

І. Організація учнів до уроку. Ось і все, дзвенить дзвінок, В гості йде до нас урок. Буде він у нас цікавий – В ньому казочок чимало.

Слайд 3

ІІ. Мовленнєва розминка 1. Робота над чистомовкою. Та-та-та – взята висота. Ти-ти-ти – зможеш підійти. Ті-ті-ті – земля у листі. Ат-ат-ат – мій брат солдат. Теп-теп-теп – розкинувся степ. Стук-стук-стук – лине лісом перегук.

Слайд 4

2. Робота над скоромовкою. Літали три, Літали три, Літали три сороки. І сіли три, і сіли три На липу,на високу.

Слайд 5

ІІІ. Закріплення отриманих знань Робота з таблицею “Буква Тт” а) читання прямих та обернених складів; та то ту ти ті ат от ут ит іт б) читання слів, поданих в аналітико-синтетичній формі; та кві лі ло то лис ти тіс міс рва

Слайд 6

в) читання слів у стовпчиках; торт Тарас порт Тамара спорт Марта спирт Тимко г) читання речень “ланцюжком” з таблиці Он клітка. Там – кролі. Тарас поклав у клітку траву, моркву, капусту.

Слайд 7

Робота над загадками. Звуковий аналіз слів – відгадок. А це що за дивина? Приросла до ніг вона. Я від неї утікаю – Ніг моїх не залишає.

Слайд 8

Шубка в нього є смугаста, Ну і сам він теж зубастий. Кішки прадід він, повір. Ну, звичайно, та це ж … Має вуса, пишний хвіст І негарну звичку: Спершу добре він поїсть, Потім – вмиє личко.

Слайд 9

IV. Фізкультхвилинка “Райдуга”

Слайд 10

V. Робота за букварем с. 62 - 63 1. Виразне читання тексту вчителем. 2. Питання – відповіді: вправа “Мікрофон” Як називається казка, яку я вам прочитала? Які дійові особи казки беруть участь у розмові? 3. Інструктаж вчителя перед мовчазним читанням казки. 4. Мовчазне читання казки учнями.

Слайд 11

VII. Продовження роботи над текстом казки с. 62 3. Вибіркове читання. Знайдіть і прочитайте речення, в якому повідомляється, хто які ролі виконував у виставі. Де був Котик? Як Лиска просилася до Півника в хатку? Що відповів Півник Лисичці? Що Лиска посипала біля вікна? Як глядачі вітали артистів? Який епізод казки зобразив художник на малюнку с. 63?

Слайд 12

VIII. Інсценізація учнями уривку із казки “Котик і Півник”

Слайд 13

IX. Проведення вікторини “Чи знаєш ти казки?” Не зміг сидіти на вікні, У лісі всім співав пісні, Але коли зустрів Лисицю, Та пісня мусила скінчиться.

Слайд 14

Слайд 15

Підробив він голосок, Став малим співати! Здогадалися вони: Вовк – не наша мати.

Слайд 16

Слайд 17

Бабуся старенька за лісом жила, Онука до неї гостинці несла, Та стрінувся в лісі їй сірий хижак. Ця дівчинка зветься, пригадуєм, як?

Слайд 18

Слайд 19

Сиднем у земля сиділа. Час настав – і всіх здружила: Діда, бабу, внучку й Хвінку, Мишку та кицюню Мінку.

Слайд 20

Слайд 21

Як знайшов він колосок, Борошна змолов мішок – Пиріжків напік і з’їв, Ледарів не пригостив.

Слайд 22

Слайд 23

Заховавшись у корзині, Їде на ведмежій спині, Дивиться, щоб волохатий, Пиріжка не міг узяти.

Слайд 24

Слайд 25

Х. Підсумок уроку 1. Гра “Продовж речення” Сьогодні на уроці ми вчилися… Найбільше мені сподобалося… Мені було складно… Я хотів би навчитися…

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Історія України