X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"В’ячеслав Липинський. Бачення нації"

Завантажити презентацію

"В’ячеслав Липинський. Бачення нації"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

В’ячеслав Липинський. Бачення нації

Слайд 2

В'ячесла в (Вацлав) Казими рович Липи нський ( 5 (18) квітня 1882, с. Затурці, Волинська область — † 14 червня 1931) — видатний український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист, теоретик українського консерватизму. Один із організаторів Української демократично-хліборобської партії. За гетьманату — посол України в Австрії.

Слайд 3

"Українцем єсть всякий, хто хоче, щоб Україна перестала бути колонією".

Слайд 4

"Безнадійна й безвихідна ця наша внутрішня боротьба тому, що якби вдалось навіть сучасне покоління бувших багатих чи багатших... знищити, то куди дінуться ці мільйони, що провідники бідних при тій оказії награбували... Постає, отже, нове покоління багатих, що від старого різнитиметься тільки тим, що не матиме вже ніякої культури, ніякої традиції, крім хіба злодій сякої... "

Слайд 5

Прикметою українських людей єсть не само хамство, а ніким і нічим не обуздане хамство..." (В. Липинський, "Хам і Яфет").

Слайд 6

«Коли я пишу в цій книзі про нас — "Ми українські націоналісти", — то це значить, що ми хочемо Української Держави, обіймаючої всі класи, мови, віри і племена Української Землі».

Слайд 7

«Українцем, своїм близьким, людиною однієї нації є кожна людина, що органічно (місцем осідку і праці) зв´язана з Україною, не-українцем — є мешканець іншої землі».

Слайд 8

"нація ще остаточно не сформована, це по-перше, а по-друге, майже немає партій у класичному розумінні, тобто зі своєю ідеологією. Іде боротьба олігархічних кланів, і вона може призвести до повної анархії в Україні. Мав рацію Липинський: нам потрібно, щоб була сильна влада, яка формувала б націю. Влада має бути національною. Держава повинна мати національне обличчя".

Слайд 9

Список використаної літератури http://lokschool.io.ua/s20259/vyacheslav_lipinskiy http://www.info-library.com.ua/books-text-7809.html

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України