Телебачення
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Винекнення Перші телевізійні пересилання здійснено у 1925 р. в Англії й США, й у СРСР (1931); в Україні працювали короткометражні механічні телепересилачі в Одесі, Києві й Харкові. Перші телевізійні пересилання за електронною системою з високою чіткістю зображення розпочато 1951 у Харкові (у Москві з 1946) групою радіоаматорів під керівництвом В. Вовчанка. З кінця 1951 почав діяти телецентр у Києві. З 1967 телецентри УРСР тільки приймали кольорові пересилання, а з 1969 Київський, а з 1976 також і Львівський телецентри пересилають кольорові програми.
Науковці що брали участь Також істотну роль у розвиток телебачення вніс і ташкентський винахідник Борис Павлович Грабовський. Його винахід «телефот» міг здійснювати передачу низькоякісного зображення на кілька метрів, а потім і на велику дистанцію.
Телевізори Телеві зор — пристрій, призначений для демонстрації нерухомих і рухомих зображень із звуковим супроводом.
Плазмовий телевізор Плазмові телевізори досягли піку популярності в 2005 році, коли 42 дюймовий плазмовий телевізор коштував менше ніж LCD з діагоналлю 32 дюйми. LCD згодом виявилися невигідні, а якщо Вас цікавить розмір, вибір плазми стає очевидним. Якість картинки залишається спірним, хоча деякі віддають перевагу більш теплі та природні кольори, що з'являються в плазмових телевізорах, в той час як інші віддають перевагу більш і більш жваві і світлі кольори LCD. Це питання смаку.
Технологія Плазмовий екран використовує групу з трьох індивідуальних ламп денного світла на кожен піксель - червоний, зелений та синій. Змінюючи інтенсивність кожного кольору, дисплей може виробляти весь спектр кольорів за допомогою плазми, якої заповнена полум'яна панель.
Застосування телебачення Разом з радіомовленням телебачення є одним з найбільш масових засобів інформації, освіти, політичного і культурного виховання людства; також одним з основних засобів зв'язку, широко використовуваним у наукових дослідженнях при обсервації об'єктів з віддалі, в техніці, промисловості, транспорті, будівництві, сільському господарстві, метеорології, космічних і нуклеарних дослідженнях, у військовій справ.
Схожі презентації
Категорії