X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Відомі державні та військові діячі,вчені-винахідники,льотчики-космонафти Одещини"

Завантажити презентацію

"Відомі державні та військові діячі,вчені-винахідники,льотчики-космонафти Одещини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Відомі державні та військові діячі,вчені-винахідники,льотчики-космонафти Одещини

Слайд 2

Державні та військові діячі Одещини ХІХ – ХХст.

Слайд 3

Воронцов Михайло Семенович Новоросійський генерал-губернатор і повноважний намісник Бессарабської області. Вперше побудував пароплав на Дніпрі у власному маєтку 1823 року. Розвивав вугільні копальні на сході губернії.

Слайд 4

Змієнко Всеволод Юхимович Серед військових тієї доби помітною є постать організатора українських збройних формувань в Одесі в 1917–1918 роках, керівника військової розвідки УНР, військового викладача та активного діяча української еміграції Всеволода Юхимовича Змієнка.

Слайд 5

 Українські вчені,винахідники, льотчики-космонафти ХІХ - першої пол. ХХст. Гамалія М.Ф. Зеленецький К.П. С.Ярошенко І.Тимченко

Слайд 6

Гамалія М.Ф. Микола Федорович Гамалія — автор більше 300 наукових робіт, значна частина яких, присвячена проблематиці сказу і холери. У 1954—56 рр. вийшло друком шеститомне зібрання наукових праць М. Ф. Гамалії.

Слайд 7

Зеленецький К.П. Костянтин Петрович Зеленецький - професор Рішельєвського ліцею в Одесі, автор книг з риторики, теорії словесності, загальної філології. Випускник Рішельєвського ліцею

Слайд 8

С.Ярошенко Ярошенко займав пост голови правління громадської організації «Товариство взаємного кредиту». Був гласним Думи протягом двох термінів по чотири роки

Слайд 9

І.Тимченко І.Ю. Тимченко був прекрасним лектором. Одним з перших він почав використовувати при читанні теоретичних курсів приклади з теорії математики. Крім того, він глибоко розробляв методику викладання математики в школі, читав математику та механіку на Вищих жіночих курсах.

Слайд 10

С.П.Корольов та В.П.Глушко.Їх внесок у розвиток вітчизняної і світової науки.

Слайд 11

С.П.Корольов Сергієм Павловичем були створені перші балістичні ракети (мобільного наземного і морського базування) на стабільних компонентах палива, він став першопрохідцем в цих нових і важливих напрямках розвитку ракетного озброєння.

Слайд 12

В.П.Глушко Глушко в якості компонентів ракетних палив запропонував азотну кислоту, розчини в ній азотного тетроксида, перекис водню та ін Їм розроблено та випробувано профільоване сопло, розроблена теплоізоляція камери ракетного двигуна двоокисом цирконію та іншими складами.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України