X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Україна і Франція

Завантажити презентацію

Україна і Франція

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сучасні відносини України і Франції Виконала Учениця 11-А класу Шершова Вікторія

Слайд 2

Політичні відносини між Україною та Францією у 1990х роках Визнання України: 27 грудня 1991 р. Встановлення дипломатичних відносин: 24 січня 1992 р. Дипломатичні установи: Посольство України у Франції, Посольство Французької Республіки в Україні. підписано міждержавний 16-17 червня 1992 р. – офіційний візит Президента України до Франції, Договір про взаєморозуміння та співробітництво Він створив засади для подальшої розбудови політичного, економічного і гуманітарного співробітництва двох країн.

Слайд 3

28 листопада 2013 р. – зустріч Президента України В.Януковича з Президентом Франції Ф.Олландом у рамках Саміту Східного партнерства (м. Вільнюс).

Слайд 4

Мета: участь у церемонії відзначення 70-ї річниці висадки десанту антигітлерівської коаліції у Нормандії. 6 червня 2014 р. – робочий візит Президента України П.О.Порошенка до Франції на запрошення Президента Франції Ф.Олланда А я?

Слайд 5

11 січня 2015 р. -  Президент України П.Порошенко взяв участі у Парижі у Великому республіканському марші на підтримку боротьби з тероризмом після терористичних актів у Франції 7-9 січня.

Слайд 6

5 лютого 2015 р. - Президент Франції Ф.Олланд разом із Канцлером ФРН А.Меркель відвідали Київ і провели переговори із П.Порошенком щодо мирного врегулювання на Сході України.  12 лютого 2015 р. - участь Президента Франції Ф.Олланда у Мінських переговорах із врегулювання ситуації в Україні.

Слайд 7

2 жовтня 2015 р. - у Парижі Президенти Франції та України провели двосторонні переговори у рамках відбулася зустріч глав держав "Нормандської" четвірки 29-30 листопада 2015 року відбувся візит Президента України П.О.Порошенка до Парижа для участі Конференції ООН зі зміни клімату COP 21.

Слайд 8

14 вересня 2016 р. – зустріч Президента України П.О. Порошенка з міністрами закордонних справ Німеччини Ф.-В.Штайнмайєром та Франції Ж.-М.Еро. 26-28 вересня 2016 р. - робочий візит Прем’єр-міністра України В.Б.Гройсмана до Франції Мета: відкриття Українсько-французького інвестиційного форуму

Слайд 9

24 січня 2017 р. – переговори на рівні помічників президентів країн «нормандської четвірки», м.Париж. Помічник президента Франції Макрона Помічник президента Росії -Сурков Помічник президента України - Онищенко

Слайд 10

25 січня 2017 р. – двосторонні політичні консультації на рівні керівників Департаментів МЗС України та Франції, м.Париж. Клімкін Павло Анатолійович Жан-Марк Еро 1-2 лютого 2017 р. – візит до Києва Державного секретаря при МЗС Франції з питань зовнішньої торгівлі, розвитку туризму та у справах французьких громадян за кордоном М.Фекля.

Слайд 11

26 червня 2017 р. – робочий візит Президента України П.О.Порошенка до Франції. У рамках візиту проведено зустрічі з Президентом Франції Е.Макроном, Прем’єр-міністром Французької Республіки Е.Філіппом та Головою Сенату Франції Ж.Ларше. 1 липня 2017 р. - П.О.Порошенко взяв участь у європейській церемонії вшанування пам’яті колишнього Федерального канцлера ФРН Гельмута Коля (1982-1998 рр.) у Страсбурзі (Франція). 20 вересня 2017 р. – у рамках перебування з робочим візитом у США Президент України провів зустріч з Президентом Франції Е.Макроном.

Слайд 12

У січні 2018 р. в оновленому складі Сенату Французької Республіки був перезатверджений склад Групи дружби «Франція-Україна», посаду голови якої зберіг сенатор Ерве Морей. 1-7 квітня 2018 р. відбувся робочий візит в Україну делегації Групи дружби «Франція-Україна» у складі 6 депутатів на чолі з Головою Групи дружби В.Фор Мунтян.

Слайд 13

Мені одній здається що вони схожі???

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України