X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розстріляне відродження

Завантажити презентацію

Розстріляне відродження

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що розуміють під об’єктом Упродовж життя людина збирає і зберігає відомості про предмети та явища навколишнього світу – деякі об’єкти. При цьому об’єкти бувають матеріальними та нематеріальними. Об’єкт – цілісна частина навколишнього світу. Приклади матеріальних об’єктів:

Слайд 2

Предметна область Предметна область – множина всіх предметів, властивості яких та відношення між якими розглядаються в науковій теорії . Поняття предметної області було введено на початку 80-х років минулого століття, коли вченим у галузі інформаційних систем стала зрозумілою необхідність використання моделей для подання даних і відомостей в комп’ютерних системах. Зошит – об’єкт, що належить до предметної області канцелярські товари.

Слайд 3

Чому люди користуються моделями? Модель – спрощене подання реального об’єкта чи процесу. Моделі бувають абстрактними(описи, формули схеми, таблиці) та матеріальними. У процесі пізнання і практичної діяльності людина широко застосовує різноманітні моделі для дослідження поведінки реального об’єкта в різних ситуаціях. Будь - яка наука починається з розробки простих і адекватних моделей. Іграшки - моделі реальних об’єктів.

Слайд 4

Як можна класифікувати моделі? Існують різні класифікації моделей. Матеріальні та нематеріальні, фізичні та хімічні, моделі можна класифікувати за предметною ознакою тощо. Усі абстрактні моделі, які можна подати за допомогою набору знаків - це знакові моделі. Їх можна зобразити на папері за допомогою математичних формул, графіків тощо. Отже, всі абстракті моделі можна поділити на знакові і вербальні.

Слайд 5

Предметна область Під предметною областю розуміють частину реального світу, яка є об’єктом деякої діяльності або областю дослідження. Об’єкти взаємодіють між собою за допомогою своїх властивостей, що породжує взаємозв’язки , що відображають відношення між об’єктами. Сукупність об’єктів утворюють предметну область. Олівець – об’єкт, що належить до предметної області канцелярські товари.

Слайд 6

Чим різняться інформаційні та комп’ютерні моделі? Комп’ютерна модель – це модель, реалізована за допомогою програмних засобів на комп’ютері. Комп’ютерні моделі розрізняють за програмним забезпеченням , яке застосовується при створенні та опрацюванні моделі на комп’ютері. Для опрацювання комп’ютерних моделей використовують уже існуючі, створені раніше програмні засоби або розробляють оригінальні програми за допомогою мов програмування.

Слайд 7

Переваги комп’ютерного моделювання Моделювання – це процес створення та використання моделей для розв’язування практичних задач. Крім виконання числових розрахунків, комп’ютерне моделювання дозволяє відтворити явища, які у реальних земних умовах людина відтворити не в змозі.

Слайд 8

Яку модель називають інформаційною? Інформаційна модель – це модель, яка описує інформаційні процеси або містить опис об’єкта, в якому вказано деякі його типові властивості, важливі для розв’язування конкретної задачі. Інформаційні моделі одного й того самого об’єкта, призначені для різних цілей, можуть бути різними. Системний опис предметної області чи деякої інформаційної системи про її склад і структуру також називають інформаційною моделлю.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України