X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Перша Світова Війна

Завантажити презентацію

Перша Світова Війна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Події 1916 року Перша світова війна

Слайд 2

 21 лютого - 18 грудня 1916 р. на Зіхідному фронті тривала велика битва під Верденом. Битва не принесла перемогу жодній стороні, але французам вдалося стримати німецький наступ. «Верденська м’ясорубка»

Слайд 3

«Бойня війни знецінила людське життя» 4 червня - 13 серпня 1916 р. велася наступальна операція російської армії на чолі з генералом О. Брусиловим 27 серпня 1916 р. румунський уряд оголосив війну Центральним державам.

Слайд 4

Битва на р. Сомма На Західному фронті з 1 липня -18 листопада 1916 р.  тривала битва на р. Сомма. Поразка німецьких військ. Англійці вперше в історії використали танки.

Слайд 5

Найбільша в історії морська битва У травні — червні 1916р. – Ютландская битва.

Слайд 6

Французький другий лейтенант Альфред Жубер писав про Першу Світову у своєму щоденнику: «Людство зійшло з розуму! Потрібно бути божевільним, щоб робити те, що діється. Що за різанина ... Що за сцени жаху і кривавої бійні! Я не можу знайти слів, щоб передати свої враження. Навіть пекло не може бути таким жахливим! Люди зійшли з розуму! » Альфред Жубер

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України