X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Небесна сотня

Завантажити презентацію

Небесна сотня

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

НЕБЕСНА СОТНЯ Виконав: Семенов Владислав 16-3

Слайд 2

Євромайдан (також Єврореволюція, Революція гідності)  — національно-патріотичні протестні акції в Україні, передусім, проти корупції, свавілля правоохоронних органів та сил спецпризначення, а також на підтримку європейського вектору зовнішньої політики України.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Протести розпочалися 21 листопада 2013 року, як реакція на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Виступи були виключно мирними.

Слайд 6

Слайд 7

Понад два місяці по всій Україні відбувалися акції протесту.

Слайд 8

Слайд 9

Фінальним і найбільш драматичним етапом революції стали події у Києві 18-20 лютого, в ході яких загинуло більше сотні протестувальників і кілька тисяч було травмовано.

Слайд 10

Слайд 11

Вранці 20 лютого 2014 року українці прокинулись в іншій країні – в країні, де влада вбиває своїх громадян. Тоді ця інформація ошелешила весь цивілізований світ – на Майдані силовики розстрілюють беззбройних активістів. 

Слайд 12

Слайд 13

Пам'ятний День Героїв Небесної Сотні відзначається 20 лютого. Його встановлено указом Президента України Петра Порошенка № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні». «З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України».

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України